Motoryzacja » Transport

Ponetex Logistics wyróżnionym spedytorem roku 2009

Ponetex Logistics wyróżnionym spedytorem roku 2009
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Ponetex Logistics z wielkopolskich Rakoniewic zdobyła wyróżnienie w konkursie "Spedytor Roku 2009". Zestawienie prowadzone jest przez Polską Izbę Spedycji i Logistyki.

Konkurs na Spedytora Roku organizowany jest od 2001 roku i ma na celu wyłonienie wśród firm z branży najbardziej aktywnego i działającego fair w danym roku spedytora.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


Na chwilę obecną wyróżnienia przyznawane są w dwóch kategoriach - dla przedsiębiorstw spedycyjnych o zatrudnieniu do i powyżej 50 osób. Kapituła konkursowa wybiera grono zwycięzców po szczegółowej analizie profilu każdej ze startującej firm pod kątem osiągniętych wyników finansowych, wachlarza produktowego oraz działalności społecznej.

Ponetex Logistics otrzymał wyróżnienie w kategorii firma o zatrudnieniu powyżej 50 pracowników. Wyniki konkursu zostały ogłoszone w maju br. na zakończenie obrad XI Kongresu Spedytorów w Gdyni.

Dodatkowo, na początku czerwca br. Ponetex Logistics otrzymał Złoty Certyfikat w programie "Rzetelna Firma" prowadzonym pod patronatem Krajowego Rejestru Długów. Certyfikat jest potwierdzeniem wiarygodności firmy w podejmowanych działaniach finansowych, jakościowych i operacyjnych weryfikowanych zarówno przez dostawców, jak i klientów.

Więcej informacji o Ponetex Logistics znaleźć można na www.ponetex.com.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BEST image PR
http://www.bestimage.poznan.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »