Technologie » Fotografia

Popatrz, jakie fantastyczne światło!

Popatrz, jakie fantastyczne światło!
Zobacz więcej zdjęć »
Cała trudność w robieniu zdjęć polega na umiejętnym korzystaniu ze światła. Wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć jak prawidłowo oświetlić różnorodne sceny i przedmioty Akademia Nikona zaprasza na pierwsze warsztaty „Światło i oświetlenie“.

Zajęcia składają się z wykładów i ćwiczeń. Uczestnicy dowiedzą się jak określić parametry sprzętu oświetleniowego, fotograficznego, optyki i akcesoriów niezbędnych do fotografowania obiektów i scen w każdej skali i miejscu. Zapoznają się z parametrami oraz sposobami adaptacji miejsca zarówno do sesji zdjęciowych w terenie, jak i we wnętrzach. W czasie szkolenia Uczestnicy będą aktywnie zaangażowani w przygotowanie lub adaptację dostępnego sprzętu i jego wykorzystanie przy fotografowaniu z wykorzystaniem wcześniej pokazanych i opisanych przez wykładowcę schematów i sposobów oświetlenia. Nie zabraknie także ćwiczeń z zastosowaniem niekonwencjonalnych akcesoriów i sprzętów dostępnych w każdym gospodarstwie domowym, profesjonalnego sprzętu oświetleniowego, wbudowanych i zewnętrznych lamp błyskowych (system CLS), halogenów i zwykłych żarówek.

 

Warsztaty „Światło i oświetlenie“ skierowane są do osób posiadających już doświadczenie fotograficzne i potrafiących wykorzystać wszystkie możliwości swojego sprzętu, ale chcących poszerzyć warsztat o umiejętność wykorzystania i kształtowania światła w fotografii. Zajęcia odbywają się w profesjonalnym studiu fotograficznym i są prowadzone przez praktyka z 30-letnim doświadczeniem.

 

Warsztaty odbędą się w dniach 19-20 stycznia 2012

 

Więcej informacji o zajęciach:

http://www.akademianikona.pl/warsztaty/83/swiatlo-i-oswietlenie/

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

walk&talk

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »