Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Pora na Juwenalia w Krakowie

Pora na Juwenalia w Krakowie
Zobacz więcej zdjęć »
PORA NA JUWENALIA W KRAKOWIE, czyli warzywno-studencka akcja jakiej jeszcze nie było! Wyższa Szkoła Europejska im. Ks. Józefa Tischnera, Uniwersytet Ekonomiczny i serwis Pogodaducha.pl są zgodni co do jednego: PORA NA JUWENALIA. Za dobrą zabawę płacą 500 zł.

Już dzisiaj, czyli w piątek, ruszamy z konkursem na PORażające studenckie zdjęcie. Każdy student, który chce wziąć w nim udział musi znaleźć fotografa z warzywem jakim jest POR. Pełne szaleństwo: do zgarnięcia jest pięć stów, POR, sława, uwielbienie w postaci „like'ów" na Facebooku i na stronie www.pogodaducha.pl.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W ciągu najbliższych dni w trakcie odbywania się Przeglądu Kapel Rockowych, Wyborów Najmilszych Studentów, WSEnaliów, Xtremaliów, Nocy Kinowej, Dance Wave, Fashion Night oraz Pochodu na Rynku Krakowskim będzie możliwość pstryknięcia sobie zdjęcia z PORem.

Dzięki współpracy dwóch krakowskich uczelni i serwisu Pogodaducha.pl możecie pokazać się światu jak świetnie bawicie się na Juwenaliach i co tak naprawdę Was PORusza.

Wszystkie zdjęcia z porami zostaną opublikowane 19 maja 2012 r. na stronie Pogodaducha.pl w zakładce „PORA NA JUWENALIA W KRAKOWIE". Wygrywa PORażająco zabawna fota! PORuszymy niebo i ziemię, a już na pewno kreatywność krakowskich żaków.

Nie bądź oPORny. PORA NA DOBRĄ ZABAWĘ!
Więcej informacji na www.pogodaducha.pl

Moglibyśmy napisać o stale poszerzanej ofercie studiów, o nowych kierunkach, które są odpowiedzią na potrzeby kandydatów i rynku pracy, o innowacyjnych programach kształcenia, o praktycznym wymiarze zajęć przyciągających ludzi z całej Polski, o doświadczonych wykładowcach-praktykach, którzy odsłaniają kulisy pracy w danej branży, o kameralnej atmosferze i indywidualnym podejściu do każdego studenta, o bardzo dobrych opiniach absolwentów, które budują wiarygodność i prestiż studiów. Moglibyśmy. Ale napiszemy tylko że mamy pora. Pora na Wyższą Szkołę EuROPejską w Krakowie!

NZS UEK - Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie; Organizacja studencka, zrzeszająca 50 członków oraz ponad drugie tyle aktywnie działających Sympatyków. Jej misją jest realizacja projektów o szerokim przekroju: począwszy od akcji charytatywnego krwiodawstwa Wampiriada, przez wydarzenia związane z Uczelnią (Bal Magistra, Bal Licencjata) aż do imprez masowych dla wszystkich - Juwenalia UEK.

Łukasz Jawień ( fotograf)- Członek Niezależnego Zrzeszenia Studentów, Student Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie Od lat interesuje się fotografią, tym samym wspierając wszystkie projekty Niezależnego Zrzeszenia Studentów. W tym roku podjął się realizacji konkursu Kliszożercy http://kliszozercy.nzsuek.pl/, który wyłoni najciekawsze prace wykonane z perspektywy obiektywu.

Serwis pogodaducha.pl to zbiór najbardziej motywujących i najzabawniejszych obrazków w sieci! Rozbawiamy do łez. Pomysłodawca i główny organizator konkursu PORA NA JUWENALIA.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

www.jamamto.com
http://jamamto.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »