Firma » Reklama

Zalepiony Kraków

Zalepiony Kraków
Zobacz więcej zdjęć »
Wlepki, bomby marchewkowe, prawdziwy królik na konferencji ….. czym jeszcze zaskoczą nas twórcy i dział marketingu i reklamy nowego portalu jamamto.com.

Od kilku dni w centrum i na obrzeżach Krakowa można zaobserwować burzliwą falę wlepek, która wzbudza spore zainteresowanie. Biała łapa na czerwonym tle, zaczęła żyć własnym życiem i zdominowała nie tylko uczelnie, ale i akademiki, parki, knajpy, kawiarenki internetowe, przystanki, latarnie czy inne tajemne miejsca. Niektórzy wykorzystali naklejki dostępne w Don’t Panic i zalepiają miasto, a inni nadal zastanawiają się co ma symbolizować owa wlepka.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Rozwiązanie jest jednak na wyciągniecie ręki, a w zasadzie wzroku. Wystarczy dobrze się rozejrzeć, by dostrzec kolejne naklejki, które wyjaśniają całą sprawę. To portal społecznościowo-informacyjny jamamto.com, który miesiąc temu, swoją wybuchową akcją marketingową, wywołał wśród mieszkańców, studentów, turystów czy policji, spore kontrowersje, karotenowy wybuch śmiechu i nie lada zaciekawienie. O marchewkowych bombach było naprawdę głośno! Ich tajemnica również została rozszyfrowana. Wyjaśnienia znajdują się w filmiku, w którym szalony królik przyznaje się do zamachu.

Więcej informacji na www.jamamto.com

JAMAMTO.COM to portal, który wyróżnia pozytywny przekaz, nowatorska idea i część społecznościowo-informacyjna. Jest on tworzony przez wybitnych programistów przy współpracy z doświadczonymi psychologami oraz trenerami rozwoju osobistego.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

www.jamamto.com
http://jamamto.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »