Dom » Architektura

Porozmawiajmy o projektach domów ARCHON+ na targach budowlanych

Porozmawiajmy o projektach domów ARCHON+ na targach budowlanych
Zobacz więcej zdjęć »
Jesienne targi budowlane od wielu lat przyciągają ogromną rzeszę Klientów zainteresowanych budową domu. Są doskonałą okazją do zapoznania się z aktualną oferta producentów.

W tym roku dużą popularnością cieszą się domy nowoczesne, wykorzystujące energooszczędne materiały budowlane oraz nowoczesne instalacje poprawiające komfort budowanego domu.

 

Jak zwykle licznie odwiedzane przez inwestorów są stoiska firm projektowych, oferujących gotowe projekty domów. Biuro Projektów ARCHON+ już od 20 lat uczestniczy we wszystkich większych imprezach targowych na terenie całego kraju. 

Targi budowlane to dla nas doskonałe miejsce na bezpośrednie spotkania z Klientami, których obsługujemy na co dzień przez telefon mówi Jerzy Kala PR manager Biura Projektów ARCHON+. Dzięki obecności na targach możemy pokazać pełną ofertę projektową, liczącą prawie 700 gotowych projektów domów. Są to propozycje dla Klientów ceniących ekonomiczne rozwiązania projektowe oraz tanie w budowie i jednocześnie funkcjonalnie zaprojektowane domy dodaje Jerzy Kala z Biura Projektów ARCHON+ . Dodatkowo na targach zaprezentujemy zalety  instalacji takich jak: wentylacja mechaniczna z rekuperacją, solary, pompy ciepła, które wpływają na ograniczenie zużycia energii nieodnawialnej. Są one dostępne do wszystkich Projektów domów z naszej oferty. Zachęcamy Klientów oraz deweloperów do konsultacji z naszymi doradcami projektowymi oraz architektami, którzy będą udzielali porad podczas jesiennej edycji targów budowlanych i nieruchomości. Już w najbliższy weekend 4-5.10.2010 r. zapraszamy Państwa do stoiska ARCHON+ podczas Targów Mieszkaniowych RedNet w Warszawie (Hala EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14). Za tydzień kolejne imprezy targowe w Rzeszowie i Gdyni zaprasza Jerzy Kala z Biura Projektów ARCHON+ .  Szczegółowy harmonogram jesiennych targów: www.archon.pl

 źródło: http://www.archon.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ARCHON+ Biuro Projektów
http://www.archon.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »