Moda » Biżuteria

Port Łódź z marką W.KRUK

Port Łódź z marką W.KRUK
Zobacz więcej zdjęć »
Łódzkie centrum handlowe powiększyło swoje portfolio o najstarszą polską markę jubilerską W.KRUK. Nowy najemca zajął w Porcie Łódź powierzchnię ponad 55 mkw.

Marka oferuje najwyższej jakości złotą i srebrną biżuterię, brylanty, kamienie szlachetne oraz autorskie kolekcje inspirowane najnowszymi trendami. W.KRUK to również ekspert w dziedzinie zegarków i przedstawiciel najlepszych światowych marek w tym sektorze. 

 

W.KRUK jest najstarszym istniejącym przedsiębiorstwem jubilerskim w Polsce, które działa nieprzerwanie od 1840 roku. Obecnie marka posiada ponad 100 salonów firmowych na terenie całego kraju, a od 2008 roku wchodzi w skład Vistula Group S.A.

 

Port Łódź jest trzecim, co do wielkości w Polsce, obiektem handlowo-usługowo- rekreacyjnym. Centrum posiada 103 tysiące mkw. powierzchni, w tym 7 tysięcy mkw. nowatorskiego Patio ze sceną, fontanną i strefami zabaw dla dzieci oraz 33 tysiące mkw. sklepu IKEA – drugiego, co do wielkości takiego formatu w Polsce. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »