Rozrywka i wypoczynek » Gry

Portal MMO znów rozdaje figurki 3D!

Portal MMO znów rozdaje figurki 3D!
Zobacz więcej zdjęć »
Kolejny raz Czytelnicy serwisu dla miłośników gier mają okazję wygrać figurki 3D z popularnych tytułów gier i seriali.

Po sukcesie pierwszej odsłony konkursu, Redakcja Portalu MMO idzie za ciosem, przekazując tym razem aż siedem różnych figurek do wygrania. Pula nagród została wzbogacona o gadżety z popularnych seriali (Gra o Tron oraz Dragon Ball) i osiągnęła wartość półtora tysiąca złotych!

Także tym razem głównym celem rywalizacji jest tworzenie pozytywnego grona graczy na platformie portalu, tak więc samo zgłoszenie uczestnictwa jest bardzo proste. Aby wziąc udział w konkursie należy jak najciekawiej opisać zabawną lub niespotykaną historię, która przydarzyła się w trakcie zabawy w gry video. Oprócz tego trzeba udostępnić ten konkursowy post w serwisie facebook oraz polubić profil Portalu MMO i Konkursy Gracza. Na sam koniec zaleca się wymienienie figurki, którą pragniemy wygrać, aby każdy mógł otrzymać to, na czym najbardziej mu zależy. W konkursie liczy się przede wszystkim dobra zabawa i integracja Czytelników serwisu, przy okazji wygrywając atrakcyjne nagrody.

Termin przysyłania swoich zgłoszeń upływa 7 sierpnia 2016 roku, dlatego warto znaleźć chwilę na uczestnictwo w konkursie. Zachęcamy do tego szczególnie tych, którym nie nie udało się zdobyć upragnionej nagrody w poprzedniej edycji, teraz jest kolejna okazja!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

SuperNova Interactive

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »