Rozrywka i wypoczynek » Gry

Ruszył atrakcyjny konkurs Portalu MMO

Ruszył atrakcyjny konkurs Portalu MMO
Zobacz więcej zdjęć »
Świetnej jakości figurki o wartości tysiąca złotych – to nagrody w pierwszym tego typu konkursie zorganizowanym przez redakcję portalu.

Wszyscy czytelnicy serwisu mają szansę wygrać jedną z sześciu różnych figurek z popularnych tytułów gier. Do zakwalifikowania się wystarczy opisać swoją ulubioną grę w artykule na stronie portalu oraz polubić Portal MMO na facebooku. Uczestnicy powinni również wytypować figurkę, na której zależy im najbardziej, aby wygrana przypasowała do upodobań zwycięzców. Zgłoszenia będą przyjmowane do 15 maja 2016 do godziny 20:00.

Aby wyróżnić się wśród konkurencji należy przekonać jury w swoim opisie rzeczowymi argumentami, jak i sprawnym językiem. Jest to pierwszy z wielu konkursów przewidzianych na stronie www.portalmmo.pl, więc warto ją regularnie odwiedzać. Wszystkie świetnej jakości figurki zostały unfundowane oraz wydrukowane przez firmę 3dl.tech. Zajmuje się ona planowaniem ambitnych projektów 3D, jak i ich wytwarzaniem.

Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć pod niniejszym linkiem.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

SuperNova Interactive

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »