Dom » Wnętrza

Porządek na święta, podano!

Porządek na święta, podano!
Zobacz więcej zdjęć »
W sklepach rozpoczął się już sezon świąteczny, a na ulicach widać zimowe iluminacje. Ten wyjątkowy czas kojarzy się z gronem rodzinnym i spotkaniami w domowym zaciszu. Oczywiście wysprzątanym na wysoki połysk! Zimowe porządki mogą być przyjemne przy odpowiedniej pomocy od BLACK+DECKER™.

Przygotowania do świąt można rozpocząć już teraz sporządzając listę świątecznych obowiązków. Na spokojnie zaplanujmy zakup prezentów, początek gotowania i sprzątania, dzięki temu wszystkie czynności nie zostaną na ostatnią chwilę. Jeśli teraz dokładnie odkurzymy i pozmywamy podłogę w całym domu, to do świąt pozostanie tylko ten stan utrzymać. Przy okazji warto przejrzeć swój kącik i sprawdzić czy jakieś akcesoria do sprzątania nie wymagają wymiany.

Odkurz kurz już!

Chyba najwięcej pracy przed świętami zajmuje odkurzenie wszystkich zakamarków – za meblami, grzejnikami, na żyrandolach i szafkach w kuchni. Czyli miejsc, którym podczas zwykłych, cotygodniowych porządków nie poświęcamy zbyt wiele uwagi. Do tych trudno dostępnych bez problemu trafi odkurzacz ręczny Dustbuster Flexi BLACK+DECKER™ z 1,5 m elastycznym wężem. Końcówka szczelinowa i odpowiednia moc silnika pozwolą dotrzeć do każdego kąta – nawet pomiędzy żeberka kaloryfera. Specjalna konstrukcja urządzenia praktycznie uniemożliwia ubrudzenie się kurzem – należy otworzyć boczne drzwiczki i wysypać brudy do śmietnika, a następnie umyć przezroczystą obudowę.

Błysk szyb, pokaż w mig!

Teraz kolej na szyby i lustra! Do ich umycia przyda się lekka i prosta w obsłudze myjka WW100K BLACK+DECKER™ z dwoma ściągaczkami 17 i 28 cm. Poradzi sobie z gładkimi powierzchniami blatów kuchennych, parapetów, kafelków i płytek. Jej obrotowa głowica zbiera brud i wilgoć, dzięki czemu nie pozostawia smug i zacieków. Wystarczy spryskać sprzątaną powierzchnię wodą lub środkiem czyszczącym wlanym do wbudowanego pojemnika i przetrzeć nakładką z mikrofibry, a po wciśnięciu guzika gumowa, ssąca wycieraczka wciągnie całą wodę w kilka sekund. Efekt w postaci przejrzystej szyby lub idealnie czystego blatu zadowoli najbardziej perfekcyjną panią domu. Po skończonej pracy pozostanie wylać wodę i brud z półprzezroczystego pojemnika, przepłukać urządzenie i odłożyć do wyschnięcia.

Nie mów hop - jeszcze mop!

Do ostatnich szlifów przyda się nowy mop parowy 1300 W, który umożliwi dokładne umycie i wysuszenie twardych podłóg w kilka sekund. Nawet jeżeli w domu są zwierzęta lub małe dzieci, to idealny porządek pozwoli utrzymać emitowana para. Bez użycia chemikaliów usunie zabrudzenia oraz zabije 99.9% bakterii i zarazków, co jest ważne zwłaszcza dla alergików. Mop parowy BLACK+DECKER™ jest lekki i łatwy w manewrowaniu, dzięki obracającej się o 180 stopni głowicy. Jego nakładka Easy Glide™ z mikrowłókien nadaje się do wielokrotnego prania i poprawia właściwości czyszczące. Żeby zacząć sprzątanie wystarczy nalać wodę do odłączanego pojemnika i poczekać 20 sekund do jej nagrzania.

Et voilà, porządek na święta podano!

 

Produkty dostępne w renomowanych sklepach budowlanych w sugerowanych cenach: PD1020L Dustbuster Flexi – 439 zł brutto, WW100K – 295 zł brutto, FSM1605 mop parowy 1300 W – 369 zł brutto.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »