Dom » Wnętrza

Postanowień noworocznych czar…

Znaleźć nową pracę, schudnąć, przestać palić, mieć więcej czasu dla rodziny i bliskich. Z roku na rok lista naszych postanowień noworocznych staje się coraz dłuższa, jednak styczeń na dobre się nie zacznie a my już zmieniamy zdanie, a cel do którego chcieliśmy dążyć staje się tylko mżonką.
Może, więc zamiast obiecywać coś czego i tak nie spełnimy lepiej umilić czas sobie i swoim bliskim?Pachnąca Szafa dla osób, które po raz kolejny zaklinają się przed swoją rodziną i przyjaciółmi, że tym razem to był ostatni dymek proponuje serię produktów Anti - Tabac. Co prawda nie pomogą one rzucić palenia, ale umilą chwile osobom przebywającym wśród palaczy. Saszetka do szafy i samochodu, perfumy do pomieszczeń, dyfuzer,  perfumy do kominka,  świeczka oraz saszetka do popielniczki zneutralizują zapach dymu tytoniowego i wypełnią wnętrza przyjemną wonią.Linia Anti-Tabac wyróżnia się świeżym, długo utrzymującym się, przyjemnym zapachem z nutą wody kolońskiej, oraz bogatą gamą produktów. Specjalnie na potrzeby Pachnącej Szafy najlepsi specjaliści opracowali i testowali wyjątkową recepturę kompozycji zapachowej, która nie tylko skutecznie neutralizuje zapach nikotyny, ale utrzymuje się we wnętrzu przez długi czas. Perfumy,  50 ml                         - 14,99 złDają szybki efekt, dzięki wygodnej formie aplikacji. Rozpylone w samochodzie natychmiast neutralizują zapach dymu, wypełniając je przyjemnym aromatem.Saszetka do szafy i samochodu,  5g        - 3,99 złDoskonała do powieszenia w szafie, gdzie odświeża przesiąknięte tytoniem ubrania, jak również do umieszczenia w samochodzie.Saszetka do popielniczki, 10g                   - 2,49 zł

Pachnący granulat, idealny zarówno do popielniczki  w salonie, jak i w samochodzie szybka i nowatorska recepta na stłumienie zapachu popiołu tytoniowego.

  

Dyfuzer, 75 ml                                                 - 14.99złNiech Twój dom stanie się miejscem, do którego zawsze chętnie powrócisz. Tchnij w otaczającą rzeczywistość nowy, niesamowity aromat dobywający się z flakonika przez nasączone ratanowe patyczki. Zapach ulatnia się przez wiele tygodni.

Perfumy do kominka 15, ml                                      - 14,99zł

100% naturalny pozyskiwany dzięki destylacji roślin z parą wodną. Olejek można stosować do kominka aromaterapeutycznego lub odkurzacza. W prosty sposób niweluje zapach nikotyny, pozwalając poczuć przyjemną woń świeżości.

Świeczka, 130g                                                               -12,00zł

Poczuj energię, która pozytywnie Cię zaskoczy. Niech Twój dom stanie się miejscem wolnym od nikotynowego zapachu, gdzie będziesz chciał zawsze powrócić.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

anna.grabowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »