Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Poszukiwani testerzy młynków z przyprawami Kotányi

Poszukiwani testerzy młynków z przyprawami Kotányi
Zobacz więcej zdjęć »
Producent ziół i przypraw Kotányi Polonia przeprowadza akcję testowania nowej kolorowej linii swoich młynków z podwójną opcją mielenia. Do przyłączenia się do akcji zaprasza wszystkich chętnych użytkowników serwisu Facebook do 25 listopada. Łącznie w ciągu 2 tygodni zostanie wyłonionych 150 testerów

Kotányi to austriacka firma rodzinna istniejąca od 1881 roku. Działa w ponad 20 krajach Centralnej i Wschodniej Europy, w tym w Polsce od 1992 roku. Nowa linia przypraw tej firmy została zamknięta w kolorowych młynkach, które charakteryzuje nowoczesny design oraz poręczny kształt. W skład tej linii młynków wchodzą następujące serie: biała (sól), czarna (pieprz), czerwona (chili), zielona (zioła), platynowa (mieszanki przypraw) oraz żółta (słodkie dodatki). Niezwykle ważna jest także nowa funkcjonalność, czyli 2 opcje mielenia: na grubo i na miałko.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Do 25 listopada każdy zainteresowany nowymi młynkami Kotányi ma szansę zostać ich testerem biorąc udział w „Akcji testowania" na profilu Kotányi Polonia na serwisie Facebook: www.facebook.com/KotanyiPolonia. Codziennie wyłaniani będą kolejni testerzy, a łącznie będzie ich aż 150-ciu. Każdy z wyłonionych testerów otrzyma jeden z młynków do sprawdzenia w domu. Będę oni mieli czas do końca grudnia na wypełnienie ankiety dotyczącej produktu, po czym w nagrodę otrzymają jeszcze jeden młynek. Wyniki ankiety dadzą firmie ważną informację zwrotną na temat produktu, a konsumentom wiarygodne informacje na temat tej serii przypraw w młynkach.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

atom

Komentarze (1)

  • avatar
    ~Cecylia 2012-11-23 14:14:00

    niezła praca, taki tester młynków:D


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »