Dom » Wnętrza

Potrawy w doskonałej oprawie

Potrawy w doskonałej oprawie
Zobacz więcej zdjęć »
Znalezienie wymarzonego zestawu obiadowego wymaga czasu i porządnego namysłu. Jest to zakup, który ma przetrwać kilka lat, a może nawet zostać na pokolenia. Jedzenie na pięknych talerzach wygląda o wiele smaczniej i jest doskonałą dekoracją stołu.

Zadbajmy także o to, aby zestaw obiadowy pasował do całego wystroju i odzwierciedlał nasze upodobania. Możemy także wybrać oddzielną kolekcję na co dzień i od święta, co będzie podkreślało wyjątkowość danej okazji.

Wybierz gotowy lub skompletuj
 

Sami możemy stworzyć komplet obiadowy lub wybrać gotowy zestaw, w składzie którego znajduje się:

- talerze płytkie,

- talerze głębokie,

- talerze deserowe,

- miski,

- salaterki,

- półmiski,

- sosjerki,

- wazy do zupy.

Serwisy obiadowe są najczęściej wykonane z porcelany. Przy zakupie sprawdźmy jej jakość oraz to, czy możemy ją myć w zmywarce. Są to bardzo istotne aspekty, które pozwolą na dłuższe użytkowanie wybranego kompletu.

Możemy także wybrać zestaw obiadowy według liczby osób (np. na 6 i 12 osób) lub jeśli kupujemy wszystko oddzielnie, to wybieramy dowolną liczbę sztuk.

Indywidualne gusta

Pośród ogromnego wyboru wyszukamy zestawy obiadowe: klasyczne, nowoczesne, abstrakcyjne. Wzornictwo jak i kolorystyka są bardzo różnorodne. Naczynia porcelanowe występują typowo w kolorach białym lub ecru, ale znajdziemy także inne, dowolne barwy. Talerze, miski, półmiski mogą także posiadać delikatne zdobienia lub tłoczenia. Możemy zatem stworzyć bardzo oryginalną zastawę stołową, a każdy posiłek będzie doskonale zaaranżowany. Wszystko zależy od naszego gustu.

Idealny prezent

Zestaw obiadowy stać się wyjątkowym podarunkiem dla bliskiej osoby lub ekskluzywnym prezentem z okazji ślubu lub jubileuszu. Jeżeli lubimy rzeczy doskonałe, to możemy pokusić się o porcelanowe zestawy z renomowanych fabryk. Klasyczne wzory i eleganckie wykończenia będą z pewnością przykuwały wzrok nasz, jak i naszych gości, którym podamy wyśmienite dania.

Najważniejsze jest to, aby wybrany przez nas komplet spełniał nasze kryteria i się podobał. Po przejrzeniu różnorakich ofert, znajdziemy swoją własną i niepowtarzalną zastawę stołową.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BertNel

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »