Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Powiedz NIE kieszonkowcom!

Słoneczna aura za oknem i wiosenne rozluźnienie sprzyjają nie tylko robieniu zakupów. Podczas, gdy pędzisz w poszukiwaniu wymarzonej, zwiewnej sukienki, kieszonkowcy tylko czyhają, by pozbawić Cię portfela. Co zrobić, by zakupy w nie zakończyły się przykrym akcentem?

Na to pytanie będzie można znaleźć odpowiedź już w najbliższy weekend 24 i 25 marca w godzinach od 11.00-14.00 w Galerii Krakowskiej, która przy współpracy z małopolską policją organizuje kolejną już akcję „Bezpieczne zakupy”.  

Wiosenna aura i przedświąteczny okres sprzyjają zakupom, podczas których każdy z nas może stać się łatwym łupem złodziei. Aby temu zapobiec Galeria Krakowska wspólnie z małopolską policją zapraszają do Pasażu Wodnego w galerii. Początek akcji w sobotę, 24 marca, o godz. 14.00.

Wśród osób odwiedzających centra handlowe oprócz potencjalnych klientów są również kieszonkowcy, którzy wykorzystują fakt, że jesteśmy zabiegani, zmęczeni i słabo zorganizowani.  Łatwym łupem dla złodziei okazać może się każdy: kobieta, mężczyzna czy dziecko. Warto więc pamiętać o tym, gdy wybieramy się na zakupy, ponieważ świadomość zagrożenia może ustrzec nas przed przykrym incydentem.

Jeśli chcesz dowiedzieć się w jaki sposób zapobiegać kradzieżom podczas zakupów wystarczy wybrać się do Galerii Krakowskiej, która już po raz kolejny mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo klientów organizuje akcję „Bezpieczne zakupy”. Jak nosić torebkę? Jak w bezpieczny sposób korzystać z bankomatu czy karty kredytowej? Jak odróżnić osobę potrzebującą pomocy od zwykłego kieszonkowca? – na te i inne pytania mieszkańcom Krakowa odpowiedzą funkcjonariusze małopolskiej policji. Wysłuchanie cennych wskazówek zajmie Wam chwilę, a być może uchroni przed przykrym doświadczeniem!

Akcja ma na celu zwiększenie świadomości krakowian na temat zagrożeń, jakie mogą ich spotkać w trakcie robienia zakupów w centrach handlowych. Uczestnicy dowiedzą się jak ustrzec się przed przykrymi incydentami.

- Chcemy, aby nasi klienci czuli się u nas nie tylko komfortowo, ale również bezpiecznie. Wspólnie z małopolską policją chcemy przekazać, na co zwracać uwagę by nie dać się zwieść złodziejom - mówi nowy dyrektor Galerii Krakowskiej Ryszard Wysokiński.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

wojcik_karolina@interia.eu

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »