Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Powitaj jesień z Mionetto Prosecco!

Powitaj jesień z Mionetto Prosecco!
Zobacz więcej zdjęć »
Pogoda za oknem nas nie rozpieszcza i wiele z nas myśląc o deszczowej jesieni widzi się pod ciepłym kocem, oglądając ulubione seriale z czekoladą w ręku.

Kaprysy jesieni najlepiej znosić z kieliszkiem delikatnego Mionetto Prosecco w drugiej dłoni.

Podczas te jesieni, smak Mionetto Prosecco przeniesie Cię myślami do Treviso - krainy Prosecco położonej w północno - wschodnich Włoszech. To właśnie tu, pod idealnie błękitnym, włoskim niebem uprawiany jest sławetny szczep Glera, z którego powstaje Mionetto Prosecco. Winnice Mionetto rozciągające się na rozległych wzgórzach od północy Włoch aż do podnóża Alp. Idealne położenie oraz ciepły, wilgotny wiatr znad Adriatyku sprawiają, że zimy w tym regionie są długie, ale niezbyt chłodne zaś lato, jest ciepłe, lecz nie parne. To wszystko sprawia, że winogrona Glera mogą nabrać tak niepowtarzalnego aromatu i maksymalnie rozwinąć swój smak.

Lekkie, cudownie owocowe! Właśnie takie jest Mionetto Prosecco. Idealne na każdą okazję, od spotkania w gronie przyjaciół  aż po kameralny wieczór we dwoje.

Eleganckie, ale dostępne na co dzień. Bogate i jednocześnie nie skomplikowane. Wytworne, lecz nie pretensjonalne.

This is not just a Prosecco. It’s Mionetto.

 

www.mionettoprosecco.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Arni

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 3 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »