Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Powłoka antyrefleksyjna hi-vision longlife firmy hoya - bez refleksów, zarysowań i zanieczyszczeń

Powłoka antyrefleksyjna hi-vision longlife firmy hoya - bez refleksów, zarysowań i zanieczyszczeń
Zobacz więcej zdjęć »
HOYA to międzynarodowy koncern pochodzący z Japonii, który od ponad 75 lat dostarcza milionom ludzi na całym świecie produkty oparte na zaawansowanych technologiach optycznych.

 

 

  Należą do nich wysokiej jakości soczewki okularowe oraz nowatorskie uszlachetnienia soczewek w postaci powłok.

Soczewki okularowe nieustannie narażone są na negatywne działanie wielu czynników ograniczających ich właściwości: zarysowania spowodowane pośpiesznym odłożeniem okularów; brud, tłuszcz i kurz, osadzające się na soczewkach podczas użytkowania, czy też drobne kropelki wody przy niesprzyjającej pogodzie. Wpływa to w olbrzymim stopniu na jakość widzenia i codzienny komfort noszenia okularów. Bardzo często uciążliwe zarówno dla użytkowników, jak i ich rozmówców jest też odbicie światła od powierzchni soczewek.

Powłoka antyrefleksyjna Hi-Vision LongLife firmy Hoya to jedna z najbardziej odpornych  powłok uszlachetniających dostępnych na rynku. Jej głównym zadaniem jest eliminacja rozproszonych refleksów świetlnych z powierzchni soczewek. Wpływa to nie tylko na zwiększenie ilości światła przechodzącego przez soczewkę, poprawę kontrastu i komfortu widzenia oraz ochronę oczu, lecz także na estetykę i elegancki wygląd.

Powłoka antyrefleksyjna Hi-Vision LongLife firmy Hoya zawiera wyjątkowo twardą i odporną na zarysowania warstwę, która chroni powierzchnię soczewek przed ich uszkodzeniem i zmniejsza do minimum ryzyko powstawania zarysowań (aż 7-krotnie wyższa odporność na zarysowania w porównaniu z innymi powłokami antyrefleksyjnymi!).

Dodatkowo, powłoka Hi-Vision LongLife posiada właściwości antystatyczne, które zabezpieczają soczewki przed przyciąganiem kurzu do ich powierzchni, hydrofobowe i oleofobowe, zapobiegające osadzaniu się wody na powierzchni soczewek oraz ułatwiające usuwanie brudu i tłuszczu z ich powierzchni.

Dzięki swoim unikalnym właściwościom, powłoka Hi-Vision LongLife gwarantuje wyraźne i komfortowe widzenie w każdym świetle i zdecydowanie ułatwia codzienną pielęgnację soczewek okularowych oraz zwiększa ich żywotność.

Powłoka Hi-Vision LongLife poddawana jest rygorystycznym wymogom w zakresie kontroli jakości, monitorowanej podczas całego procesu produkcyjnego. Najwyższą jakość produktu oraz jego wyjątkową wytrzymałość potwierdza trzyletnia gwarancja producenta.

 

Produkt: Powłoka antyrefleksyjna Hi-Vision LongLife

HOYA LENS POLAND 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KN
http://kobieta24.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »