Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Powłoka antyrefleksyjna Hi-Vision LongLife - wyjątkowo wytrzymała powłoka antyrefleksyjna

Powłoka antyrefleksyjna Hi-Vision LongLife - wyjątkowo wytrzymała powłoka antyrefleksyjna
Zobacz więcej zdjęć »
Powłoka antyrefleksyjna to jedno z najczęściej stosowanych uszlachetnień soczewek okularowych oraz niezwykle ważny element okularów.

 

 

Powłoka antyrefleksyjna to jedno z najczęściej stosowanych uszlachetnień soczewek okularowych oraz niezwykle ważny element okularów. Jej podstawowym zadaniem jest eliminacja refleksów świetlnych. Zdecydowanie poprawia komfort widzenia osoby noszącej okulary. Eliminacja rozproszonych odbić powoduje zwiększone docieranie światła, a to w konsekwencji zapewnia bardziej wyraźne i komfortowe widzenie.

Powłoka Hoya Hi-Vision Long Life to wyjątkowo wytrzymała i odporna na zarysowania powłoka antyrefleksyjna.

Dzięki zwiększonej odporności na zarysowania chroni powierzchnię soczewek przed uszkodzeniem i zmniejsza ryzyko powstawania rys. Dodatkowo posiada właściwości  oleofobowe i hydrofobowe, które zabezpieczają soczewki przed przyciąganiem kurzu oraz zapobiegają osadzaniu się wody na ich powierzchni.

Powłoka Hi-Vision LongLife dzięki swoim wyjątkowym właściwościom gwarantuje

wyraźniejsze i bardziej naturalne widzenie poprzez redukcję refleksów świetlnych oraz dłuższy okres użytkowania soczewek. Dodatkowo powłoka Hi-Vision LongLife zdecydowanie ułatwia czyszczenie soczewek.

 

               

Firma: Hoya Lens Polska

Produkt: Powłoka antyrefleksyjna Hi-Vision LongLifeRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KN
http://kobieta24.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »