Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Powłoka antyrefleksyjna HOYA BlueControl – ZDROWE OCZY W CYFROWYM ŚWIECIE

Powłoka antyrefleksyjna HOYA BlueControl  – ZDROWE OCZY W CYFROWYM ŚWIECIE
Zobacz więcej zdjęć »
Hoya Lens Poland jest wiodącym producentem soczewek okularowych oraz produktów optycznych opartych na zaawansowanych technologiach i ultranowoczesnych rozwiązaniach.

Dewiza firmy „W trosce o Twoje oczy” znajduje odzwierciedlenie w najwyższej jakości soczewkach okularowych oraz  nowatorskich konstrukcjach optycznych.

Powłoka antyrefleksyjna Hoya BlueControl, dedykowana jest walce z negatywnym oddziaływaniem tzw. światła niebieskiego i ma za zadanie skutecznie chronić wzrok przed zagrożeniami cyfrowego świata.

Urządzenia cyfrowe, ekrany telewizorów, laptopów czy smartfonów nadwerężają wzrok i narażają oczy na działanie Powłoka antyrefleksyjna Hoya BlueControl neutralizuje nadmiar niebieskiego światła, zapobiegając w ten sposób zmęczeniu i podrażnieniu oczu oraz zwiększając komfort korzystania z urządzeń cyfrowych. BlueControl gwarantuje bardziej komfortowe widzenie, ogranicza powstawanie refleksów świetlnych i zwiększa kontrast widzenia. Posiada również zwiększoną odporność na zarysowania. Powłoka BlueControl posiada właściwości antystatyczne, które zabezpieczają soczewki przed przyciąganiem kurzu do ich powierzchni oraz hydrofobowe i oleofobowe, zapobiegające osadzaniu się wody na powierzchni soczewek oraz ułatwiające usuwanie brudu i tłuszczu z ich powierzchni. Dodatkowa ochrona soczewek przed wodą, zabrudzeniami i kurzem sprawia, że dłużej pozostają one czyste, wpływając tym samym na wygodę użytkowania samych okularów.

 

 

Firma: Hoya Lens Poland

Produkt: Powłoka antyrefleksyjna BlueControl

Cena:  od 410 zł.

 

 

Nadesłał:

KN
http://kobieta24.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »