Technologie » Komputery
Powstaje grupa "Polska Grupa Użytkowników SAP"
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
SAP SE to światowy lider na rynku dostawców systemów do zarządzania przedsiębiorstwami. W znacznym stopniu na rozwój systemów SAP mają wpływ grupy użytkowników SAP, zarejestrowane jako organizacje non-profit w wielu państwach Ameryki, Azji, Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu. Polska, jako jeden z nielicznych krajów w Europie, nie posiadała dotąd swojej grupy użytkowników SAP.
Spółka SAP Polska Sp. z o. o. stała się tym samym pierwszym oficjalnym partnerem grupy . W ślad partnera strategicznego poszły firmy: Robert Bosch Sp. z o. o., Grupa KlimaTherm, Stelmet i Nord Napędy Zakłady Produkcyjne Sp. z o. o. Rozgłos Grupie przyniosła informacja ze strony SAP SE o rejestracji i dodaniu Polski do oficjalnego katalogu grup użytkowników SAP
Czytaj całość artykułu tutaj: https://www.erp-view.pl/wiadomosci/powstaje_grupa_polska_grupa_uzytkownikow_sap.html
Nadesłał:
openmediagroup
|

Nowość! Okno Schüco LivIng w wersji panoramicznej
Aluprof umacnia swoją obecność na rynku francuskim
Inicjatywy Mars Polska ponownie znalazły się w raporcie FOB
Porozumienie między USA a Iranem: rynki wyceniają pokój, ale gospodarki wciąż płacą za wojnę
Komentarze (0)