Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Poznaj rozwiązanie zaawansowanej ochrony włosów dzięki nowej prostownicy do włosów EH-HS0E

Nowa prostownica Panasonic EH-HS0E: Enrich + Advanced Care dzięki inteligentnym czujnikom temperatury i technologii nanoeTM pomaga w perfekcyjnym ułożeniu włosów. Umożliwia prostowanie jednym pociągnięciem. Nadaje włosom blask i gładkość.

Panasonic wie, że najważniejsza jest najlepsza jakość, szczególnie jeśli chodzi o urządzenia, których używamy na co dzień. Dzięki prostownicy Panasonic EH-HS0E: Enrich + Advanced Care, najnowsze innowacje pozwalają na dowolną stylizację włosów, jednocześnie nawilżając je i pozostawiając lśniące, gładkie i mniej puszące się.

Bezbłędne prostowanie za jednym pociągnięciem dzięki inteligentnym czujnikom ciepła  

Nowa, rewolucyjna prostownica do włosów Panasonic EH-HS0E: Enrich + Advanced Care zapewnia nieskazitelną fryzurę za jednym pociągnięciem, a to wszystko dzięki inteligentnemu czujnikowi temperatury. Ponadto, płytki ceramiczne pozwalają na gładkie przesuwanie się po włosach, a łatwy poślizg minimalizuje ich obciążenie. Elastyczne, uginające się płytki 3D poruszają się w wielu kierunkach, aby równomiernie dociskać włosy.

78% kobiet przyznaje, że prostownica daje im pewność siebie, dzięki której mogą tworzyć wspaniałe fryzury1, a innowacje w niej wprowadzone przynoszą rzeczywiste korzyści.

Unikalna technologia nanoeTM

Odzwierciedlając doskonałą innowacyjność firmy Panasonic, prostownica EH-HS0E: Enrich + Advanced Care wyposażona jest również w opatentowaną przez Panasonic technologię nanoeTM. Dzięki niej włosy są wystylizowane za jednym pociągnięciem. Technologia nanoeTM zastosowana w produktach Panasonic nie tylko nawilża włosy. Poprawia również ich połysk i gładkość, wnika w łuskę włosa, aby wzmocnić ją i otrzymać efekt lśniących, prostych włosów, które gładko przechodzą przez palce, co oznacza mniej puszenia się i zdrowszy ich wygląd.

Cechy prostownicy Panasonic EH-HS0E: Enrich + Advanced Care

- Inteligentny czujnik termiczny o dużej prędkości i równomiernie rozprowadzające ciepło płytki do prostowania włosów za jednym pociągnięciem, 20-sekundowe szybkie nagrzewanie (do 100°C), pięć ustawień temperatury. 

- Technologia nanoeTM pobiera wilgoć z powietrza, tworząc maleńkie, rozpylone cząsteczki wody, które wnikają we włosy podczas stylizacji. Pozwala to zachować równowagę nawilżenia we włosach, zapewniając im zdrowy, mniej puszący się wygląd i nieskazitelny połysk.

- Smuklejsza głowica ułatwia stylizację, a zaawansowane płytki ceramiczne o gładkim połysku z funkcją 3D flexible float zapewniają płynne przesuwanie się po włosach, chroniąc pasma przed łamaniem i umożliwiając prostowanie bez wysiłku.

NOWOŚĆ Prostownica do włosów Panasonic EH-HS0E: Enrich + Advanced Care będzie dostępna na rynku już we wrześniu.

1 Test do użytku domowego z udziałem 91 kobiet przez 3 tygodnie, Wielka Brytania, 2020 r.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Panasonic
http://www.panasonic.com/pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »