Kultura, sztuka » Kultura

Poznaj swoją przyszłość z Galerią Krakowską!

Poznaj swoją przyszłość z Galerią Krakowską!
Zobacz więcej zdjęć »
Chcesz wiedzieć co Cię czeka? Zastanawiasz się, co przyniesie nadchodzący rok? Wróżby to stara, dobrze znana metoda na poznanie przyszłości. Jeśli chcesz odkryć tajemnicę swojego przeznaczenia zapraszamy do magicznej zabawy z Galerią Krakowską.

Tam w dniach 13 – 29 stycznia 2012 r. będzie można poznać swoje przyszłe losy, a także obejrzeć niezwykłą wystawę zainspirowaną znakami zodiaku.

 

Kryształowa kula, karty Tarota, fusy czy wróżenie z ręki – poznanie własnej przyszłości, choćby tylko tej najbliższej to odwieczna i niezaspokojona potrzeba człowieka. Od niepamiętnych czasów starano się za pomocą różnych metod, poznać co się wydarzy. Poznanie swojego przeznaczenia pozwala bowiem zmienić jego nurt, ominąć trudności, czy też przyciągnąć miłość. Zwiększa także poczucie bezpieczeństwa i pozwala zaspokoić własne aspiracje.

 

Wróżka prawdę Ci powie… 

W dniach 13 – 29 stycznia 2012 roku Galeria Krakowska zaprasza na spotkanie ze słynnymi, polskimi wróżbitkami, które pomogą odkryć klientom Galerii nurtujące pytania dotyczące przyszłych losów. Warunkiem wzięcia udziału w zabawie jest okazanie paragonu za kwotę 100 zł, z dowolnego sklepu Galerii. Swoje przeznaczenie będzie można poznać za pomocą kilku metod: czytania z dłoni, czytania z kart Tarota, a także za pomocą prognozowania z liczb.

 

Chcemy w szczególny sposób uczcić nadchodzący Nowy Rok. Bezpłatne porady wróżbitek, będą dostępne przez kilkanaście dni, tak żeby każdy klient galerii miał szansę dowiedzieć się, co go czeka w 2012 roku.” -  mówi Ryszard Wysokiński, dyrektor Galerii Krakowskiej. Wróżbitki czekają na klientów Galerii w specjalnie przygotowanym punkcie, na poziomie 0, obok Punktu Informacji, od poniedziałku do piątku, w godzinach 16-19 oraz w sobotę i niedzielę, w godzinach 12-18.

 

„Cztery żywioły – znaki zodiaku”

 Klienci, którzy odwiedzą Galerię w tym czasie będą mieli również okazję podziwiać wystawę zainspirowaną astrologią: „Cztery żywioły – znaki zodiaku”. Ekspozycja nawiązuje do tradycji według, której na świecie istnieją cztery żywioły ożywiające ciało i duszę: Ognia, Ziemi, Powietrza i Wody. Żywioły te dzielą znaki zodiaku na cztery trygony, z których każdy składa się z trzech znaków. Wystawa podzielona została według czterech motywów, z których każdy za pomocą przestrzennego znaku zodiaku, kolorystyki  oraz kompozycji kwiatowej odzwierciedla podstawowe cechy danego żywiołu. Przy każdym eksponacie znaleźć można rys charakterologiczny osób należących do danego żywiołu. Ekspozycje można podziwiać na poziomach 0 i -1.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy pragną zgłębić tajemnice żywiołów jakie w nich drzemią oraz dowiedzieć się, co wydarzy się w ich życiu w 2012 roku. 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

wojcik_karolina@interia.eu

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »