Moda » Bielizna

Poznaj zalety bielizny korygującej

Ze świecą można szukać kobiety, która w stu procentach jest zadowolona ze swojej sylwetki. Panie mają to do siebie, że zawsze potrafią znaleźć w sobie jakieś niedoskonałości.

Sylwetkę możemy korygować poprzez różnego rodzaju ćwiczenia oraz dobór ubrań. Duże znaczenie ma także bielizna – niezastąpiona jest bielizna korygująca, która pozwala na błyskawiczne wyszczuplenie ciała.

Seksownie czy szczupło?
Kobiety dążą do doskonałości, dlatego coraz chętniej sięgają po dostępną na rynku bieliznę korygującą. Jest to najprostszy sposób na ukrycie niedoskonałości naszej sylwetki. Dzięki tego typu bieliźnie możemy w awaryjnej sytuacji sięgnąć po naszą ulubioną małą czarną, nawet jeżeli przez kilka ostatnich tygodniu nie było nas na siłowni. Część pań obawia się jednak bielizny modelującej, bowiem często kojarzy nam się ona z ogromnymi, mało estetycznymi majtkami. Nawet jeżeli uda nam się zaczarować sylwetką w sukience, to po jej zdjęciu możemy być nieco zawstydzone. Tego typu obawy można jednak odłożyć już na bok. Producenci dbają o to, aby bielizna korygująca była nie tylko funkcjonalna, ale również estetyczna. Sięgając po nią można czuć się nie tylko szczupło, ale również seksownie i elegancko.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Co możemy skorygować dzięki bieliźnie?
Za pomocą bielizny modelującej możemy sprawić, że pod obcisłą sukienką zupełnie inaczej będzie się prezentował nie tylko brzuszek, ale również pośladki i talia. Kobiety najczęściej sięgają po korygujące majtki, które podnoszą pośladki i ukrywają dodatkowe kilogramy na brzuchu. Majtki z wyższym stanem tworzą wcięcie w  tali i optycznie wyszczuplają. Wybierając tego typu bieliznę należy ją dobrze dopasować do naszej sylwetki, bowiem majtki w złym rozmiarze będą się rolować na brzuchu i jeszcze dodatkowo go uwidaczniać, a nie zakrywać. Panie coraz chętniej wybierają  także gorsety, które nie maja już nic wspólnego ze modelami, które znamy z filmów. Do ich założenia nie potrzebujemy drugiej osoby, a ich noszenie nie jest dyskomfortem. Dobrze dobrany gorset pomaga w wyszczupleniu talii, zbiera biust i estetycznie zaokrągla sylwetkę.

Inna ciekawostka: spodnie typu chino – sprawdź tutaj!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

sanduciorbas

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »