Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Poznaj zasady zdrowego odżywania w weekend!

Poznaj zasady zdrowego odżywania w weekend!
Zobacz więcej zdjęć »
W Polsce od dłuższego już czasu rośnie zainteresowanie tematyką zdrowego odżywiania. Zasad, które będą pozytywnie oddziaływać na sylwetkę można się rzecz jasna nauczyć – np. w trakcie weekendowych kursów z dietetykiem. Niedawno tego typu pakiet pojawił się w ofercie hotelu Lipowy Most Golf Park.

Bez wątpienia wiele osób chciałoby przyswoić sobie reguły zdrowego odżywania. Wszak nie od dziś wiadomo, że to, co jemy, w istotny sposób wpływa nie tylko na nasz wygląd, ale również na samopoczucie, witalność czy wreszcie odporność na choroby. Oprócz możliwości pozbycia się zbędnych kilogramów, zmiany w jadłospisie mogą więc oddziaływać niemal na każdy z aspektów naszego życia.

 

Wbrew pozorom, przyswojenie sobie zasad zdrowego żywienia nie jest trudne. Istotne są w tym wypadku tak naprawdę dwie rzeczy: fachowa wiedza o tym, co jeść, a czego unikać oraz jak ćwiczyć, a także odpowiednia dawka motywacji do działania.

 

- Mając świadomość tego, jak ciężko jest w dzisiejszym, zabieganym świecie znaleźć czas na regularne wizyty u dietetyka, treningi i spotkania z coachem motywacyjnym, tworząc naszą najnowszą ofertę postanowiliśmy wszystkie te elementy połączyć w jedną całość. W ten sposób powstał pakiet weekend z dietetykiem – mówi Joanna Matowicka z hotelu Lipowy Most Golf Park.

 

W tym wypadku do współpracy zaproszeni zostali specjaliści z Centrum Dietetyki Stosowanej - pierwszej w województwie podlaskim poradni specjalizującej się w zakresie indywidualnego i grupowego doradztwa żywieniowego.

 

W trakcie trwających 3 dni kursów przybliżą oni zasady zdrowego żywienia oraz poprowadzą warsztaty kulinarne z możliwością degustacji przygotowanych własnoręcznie potraw, podczas których będzie się można nauczyć, jak łatwo przygotowywać zdrowe i szybkie posiłki.

 

- Co więcej, każdy z uczestników będzie mógł również liczyć na indywidualne konsultacje dietetyczne połączone z analizą składu ciała oraz otrzyma w pełni spersonalizowaną dietę i zaproszenie na darmową wizytę kontrolną – dodaje Joanna Matowicka.

 

„Weekend z Centrum Dietetyki Stosowanej w Lipowym Moście” to jednak nie tylko okazja do spotkania z dietetykiem. Oprócz tego, w ramach pakietu, goście hotelowi będą bowiem mogli skorzystać też z usług trenera personalnego i coacha, Pawła Jabłońskiego, który poprowadzi zarówno zajęcia sportowe, jak i zadba o odpowiedni poziom motywacji.

  Pierwszy tego typu kurs rusza już 20. listopada. Kolejne zaplanowano na grudzień oraz styczeń. Liczba dostępnych miejsc jest ograniczona, z zapisami nie warto zatem czekać do ostatniej chwili.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

publicum

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »