Firma » Bankowość

Pożyczka do domu na telefon – co warto wiedzieć na ten temat

Pożyczka do domu na telefon – co warto wiedzieć na ten temat
Zobacz więcej zdjęć »
Telefon może posłużyć Ci do skorzystania z oferty pożyczki w domu bez zaświadczeń oferowanej przez wiele firm pożyczkowych w Polsce. Pracownicy infolinii pomagają w wypełnieniu prostego wniosku o pożyczkę do domu bez zaświadczeń, a następnie w jego złożeniu.

Takim kanałem komunikacji przekażą Ci też decyzję kredytową. W wielu przypadkach telefon posłuży Ci do zaciągnięcia pożyczki w domu poprzez aplikację mobilną danego banku lub firmy pożyczkowej.

Pożyczka do domu bez zaświadczeń jest specyficznym rodzajem zobowiązania finansowego pozabankowego. Możesz go zaciągnąć na dowolne cele, również w ramach uproszczonej procedury kredytowania. Z uwagi na pandemię koronawirusa część firm pożyczkowych w Polsce mocno inwestowała w zdalne kanały dystrybucji swoich pożyczek pozabankowych, również tych z dostawą pieniędzy do domu. Zaciągnięcie zobowiązania finansowego online nie jest już trudne, ale czy pożyczkę w domu można uzyskać również przez telefon?Pożyczka w domu na telefon – co warto o nim wiedzieć?

W porównaniu z zobowiązaniami przez internet pożyczka przed telefon stanowi jeszcze mało rozpowszechnioną formą kredytowania. W ofertach wielu polskich firm pożyczkowych coraz częściej jednak znajduje się nie tylko pożyczka online, ale również pożyczka do domu z zamówieniem przez telefon, nazywany także pożyczką na telefon, choć w tym wypadku nazwa może wydawać się myląca – nie jest to sposób na sfinansowanie zakupu smartfona, ale pożyczka gotówkowa o różnym przeznaczeniu.

 

Na pytanie więc o to, czy można wziąć pożyczkę przez telefon i poprosić o dostarczenie pieniędzy do domu na terenie Polski, trzeba obecnie odpowiedzieć jak najbardziej twierdząco. Jeśli firma pożyczkowa jest gotowa do tego, by udzielić szybkiej pożyczki przez telefon i szybko dostarczyć pieniądze do Twojego domu, to dokona tego zwykle w krótkim czasie, kwota zobowiązania będzie zaś niewielka – do kilku tysięcy złotych. Instytucja finansowa stosuje przy tym uproszczone zasady weryfikacji zdolności i Twojej historii kredytowania.

 

Pożyczka przez telefon jest rozwiązaniem dla klientów, którzy nie chcą stacjonarnie zaciągać zobowiązania, a nie mają internetu lub możliwości skorzystania z niego podczas ubiegania się o pożyczkę z dostawą pieniędzy do domu. Pożyczki pozabankowe na telefon funkcjonują na polskim rynku finansowym od lat. Obecnie powoli dołączają do nich również pożyczki z dostawą pieniędzy do domu na telefon.

 

Po rozmowie z konsultantem będziesz mógł wnioskować w tym trybie o zobowiązanie, którą jest pożyczka do domu bez zaświadczeń, a następnie, po weryfikacji Twojej tożsamości, konsultant przez telefon może wydać wstępną, a niekiedy także ostateczną decyzję. Pieniądze z pożyczki na telefon zostaną dostarczone na wskazane podczas rozmowy z doradcą adres domowy.Szybka pożyczka przez telefon – jak wygląda proces wnioskowania?

Tym, co bez wątpienia nurtuje klientów chcących skorzystać z oferty na szybką pożyczkę przez telefon z dostarczeniem pieniędzy do domu, jest to, jak wyglądają formalności związane z procesem wnioskowania o nią. Proces ubiegania się o pożyczkę przez telefon rozpoczyna się, kiedy zadzwonisz na infolinię wybranej firmy pożyczkowej.

 

Po nawiązaniu kontaktu telefonicznego z doradcą parabanku możesz za jego pośrednictwem złożyć wniosek o wsparcie finansowe. Podajesz przy tym podstawowe dane, a doradca wpisuje je w swoim wewnętrznym systemie do formularza elektronicznego. Następnie, po wysłaniu takiego wniosku, jest on rozpatrywany, a jeśli decyzja jest pozytywna, pozostaje już tylko zawrzeć umowę.

 

Zwykle na tym etapie wnioskowania w domu o pożyczki na raty na https://www.get-money.pl/banki/pozyczki-na-raty zostaniesz poproszony o podanie adresu Twojego miejsca zamieszkania, pod który w ciągu kilku dnia, mają zostać dostarczone pieniądze, by dopełnić formalności związanych z zaciągnięciem zobowiązania w firmie pożyczkowej. Konieczne będzie wówczas podpisanie umowy i okazanie dowodu osobistego w celu potwierdzenia Twojej tożsamości. Niektóre firmy pożyczkowe przy pożyczkach na telefon z możliwością dostarczenia pieniędzy do domu klienta, stosują już weryfikację online, np. na selfie czy przez przelew weryfikacyjny z konta bankowego zarejestrowanego na dane klienta.

 

Źródło fotografii: pixabay.com
Licencja: https://pixabay.com/pl/service/licenseRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

slawek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »