Firma » Finanse

Pożyczki bez BIK i KRD. Jak uzyskać pożyczkę, będąc osobą zadłużoną?

Pożyczki bez BIK i KRD. Jak uzyskać pożyczkę, będąc osobą zadłużoną?
Zobacz więcej zdjęć »
Osoby mające zobowiązania, w tym nieuregulowane w terminie, nie mają szansy na pożyczkę w banku. Mogą jednak starać się o pieniądze w firmach pozabankowych. Na czym polegają pożyczki bez BIK i KRD? Na co należy zwrócić szczególną uwagę?


Dla kogo pożyczki bez BIK i KRD?

Pożyczki bez BIK i KRD to produkty przeznaczone dla osób zadłużonych, których zobowiązania zostały ujawnione w bazach gromadzących informacje o historii kredytowej klientów. W sytuacji, gdy klient nie spłacił poprzedniej pożyczki czy kredytu i informacja o zaległościach została przekazana do np. BIK-u, to w zasadzie nie ma on szansy na kolejną pożyczkę. Z pomocą przychodzą firmy pożyczkowe, które nie weryfikują ani zdolności, ani historii kredytowej potencjalnych pożyczkobiorców.

Kiedy złożyć wniosek o pożyczkę bez BIK i KRD? To dobra opcja dla osób zadłużonych, które nie mają szansy na pożyczkę w banku. Jeżeli masz zdolność kredytową i dotychczas zawsze na czas spłacałeś swoje zobowiązania, nie ma sensu, abyś korzystał z pożyczki bez BIK. Dlaczego? Bo jest ona droższa niż zwykła chwilówka.

Na co uważać, szukając pożyczki bez BIK i KRD?

Na rynku działa wiele baz gromadzących informacje o historii kredytowej osób fizycznych i przedsiębiorców. Obok BIK i KRD, mowa m.in. o ERIF BIG S.A. i BIG InfoMonitor S.A. Dodatkowo firmy pożyczkowe korzystają z bazy Credit Check, do której trafiają informacje o tym, jak klient spłacał zaciągnięte pożyczki pozabankowe.

Jeżeli miałeś problem ze spłatą swoich zobowiązań, sprawdź, w których bazach Twoje zadłużenie zostało ujawnione. W przeciwnym razie może się okazać, że nie otrzymasz pieniędzy, bo pożyczkodawca sprawdzi Twoją historię w bazie, w której widniejesz. Więcej informacji o tym, czy trudno jest uzyskać pożyczki bez BIK i KRD, przeczytasz tutaj: https://kredyt-dla-zadluzonych.pl/pozyczki-bez-bik-krd/.

Zanim zawnioskujesz o pieniądze

Jeżeli potrzebujesz pieniędzy natychmiast, możesz nie mieć czasu na dokładne sprawdzenie ofert firm pożyczkowych. W takiej sytuacji skorzystaj z dostępnych w sieci rankingów chwilówek. Szybko porównasz, która jest dla Ciebie najkorzystniejsza.

Pamiętaj, aby o pieniądze ubiegać się w firmach, które cieszą się dobrą opinią wśród klientów. Niskie oprocentowanie i brak dodatkowych opłat mogą być kuszące, ale jeżeli okaże się, że pożyczkodawca nie jest uczciwy, możesz mieć spore problemy i np. wcale nie otrzymać pieniędzy.

Zanim zaciągniesz pożyczkę bez BIK czy KRD, upewnij się, że będziesz miał środki na spłatę zobowiązania. Jeżeli nie oddasz pożyczonej kwoty w terminie, Twoja wiarygodność zmaleje – nie będziesz miał szansy pożyczyć środków w przyszłości. Jeżeli spłacisz pożyczkę w terminie, zaczniesz budować pozytywną historię kredytową i będziesz mógł pożyczać na lepszych warunkach niż dotychczas.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

slawek

Komentarze (2)

 • avatar
  ~oewonga 2018-07-26 18:14:25

  Witam! Aneta, dziękuję za skorzystanie z oferty naszej pożyczki. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Obecnie prowadzimy działalność w kilku krajach. Działamy w oparciu o zasady:
  - Przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty
  - Elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów
  - Komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu.

  Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chata na wonga.pl

  W razie pytań jestem do dyspozycji
  Tomasz | Ekspert wonga.com

  * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

 • avatar
  ~aneta 2018-07-15 19:25:24

  Warto wybierać znane firmy pożyczkowe. Ja jak potrzebowałam pieniędzy to skorzystałam z oferty wonga.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 11 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )