Firma » Reklama

PR Solutions w świecie finansów

PR Solutions w świecie finansów
Zobacz więcej zdjęć »
TotalMoney.pl – internetowa porównywarka produktów finansowych i ubezpieczeniowych – została klientem PR Solutions.

Podpisana umowa ma charakter projektowy i dotyczy przeprowadzenia kampanii PR, której celem jest nagłośnienie faktu istnienia TotalMoney.pl i przedstawienie cech wyróżniających porównywarki.

W ramach współpracy PR Solutions będzie odpowiedzialne m.in. za doradztwo przy opracowywaniu strategii komunikacji, a także poprowadzi relacje z mediami. TotalMoney.pl wybrało PR Solutions w wyniku przetargu.

„W obliczu kryzysu finansowego bardzo ważne jest, aby w sposób optymalny zarządzać swoimi pieniędzmi. Nie każdy jednak ma wystarczającą wiedzę z obszaru finansów, która by na to pozwalała. Prostym i darmowym rozwiązaniem tego problemu jest skorzystanie z TotalMoney.pl. W jednym miejscu - całkowicie niezależnym od instytucji finansowych - każdy może samodzielnie i obiektywnie porównać oprocentowanie kredytów, lokat, kart kredytowych, kont osobistych czy ofertę ubezpieczeń, a następnie wybrać najkorzystniejsze na rynku rozwiązanie. I właśnie o tych dostępnych dla wszystkich możliwościach, za pomocą PR Solutions, chcemy poinformować konsumentów"- mówi Marcin Klukowski, Członek Zarządu Konekt Poland Sp. z o.o., będącej właścicielem TotalMoney.pl.

TotalMoney.pl to porównywarka produktów finansowych i ubezpieczeniowych, która działa na rynku od listopada 2008 roku. Serwis porównuje w sposób obiektywny i niezależny ponad tysiąc produktów finansowych - m.in. kredytów hipotecznych, gotówkowych, samochodowych, a także lokat, kart kredytowych, kont bankowych oraz ubezpieczeń (m.in. komunikacyjnych, turystycznych, majątkowych). TotalMoney.pl daje także swoim użytkownikom możliwość komentowania i samodzielnego oceniania porównywanych ofert, a także posiada rozbudowaną część informacyjno-edukacyjną o produktach finansowych. W przyszłości w ramach serwisu mają także być porównywane inne trudne do porównania usługi i produkty z różnych branż. Twórcą TotalMoney.pl jest Konekt Poland Sp. z o.o., która posiada doświadczenie m.in. z rynku brytyjskiego w zakresie porównywania ofert produktów finansowych, ubezpieczeniowych i wielu innych, a także w zakresie współpracy z bankami i doradcami finansowymi.

PR Solutions to agencja public relations, która specjalizuje się w zdobywaniu społecznego zaufania dla nowych produktów i idei. Cel ten realizuje korzystając z bogatego zestawu technik i narzędzi public relations, dbając o zachowanie najwyższych standardów i etycznych norm postępowania. PR Solutions obsługuje wiele firm z branży teleinformatycznej. Agencja dysponuje także bogatym doświadczeniem w obszarze PR korporacyjnego i produktowego dla firm m.in. z branży reklamowej, medialnej, FMCG, finansowej.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »