Technologie » Komputery

Praca staje się łatwiejsza

Praca staje się łatwiejsza
Zobacz więcej zdjęć »
Zamiast ręcznego wprowadzania danych finansowych, tworzenia zestawień, wyszukiwania potrzebnych informacji - system, który zajmuje się generowaniem raportów, wysyłaniem przelewów, tworzeniem rozliczeń dla handlowców.

Pracownicy księgowości, którzy nie muszą wykonywać mozolnych i czasochłonnych czynności - wystarczy, że wykonają kilka “kliknięć” w systemie. Taki rezultat po wdrożeniu systemu Sente S4 w obszarze finansów i księgowości osiągnęła Mal-Pol.


Przeszkoda w rozwoju

Mal-Pol to drukarnia, której klienci mają coraz większe oczekiwania. Składają coraz więcej zamówień i oczekują ich błyskawicznej realizacji. Firma, chcąc jak najlepiej odpowiadać na potrzeby rynku, stale poszukuje nowych dróg rozwoju. Otwiera nową halę, inwestuje w maszyny. Do pełni szczęścia brakowało jednej rzeczy - systemu, który rozwijałby się razem z firmą.

Niewystarczające rozwiązanie

Dotychczas wykorzystywane rozwiązanie w obszarze finansów i księgowości stanowiło ograniczenie, stąd decyzja o jego wymianie. Dotychczasowy system nie uwzględniał wielowalutowości. Z tego względu część operacji musiała być przeprowadzana za pomocą arkuszy excel lub na kartkach. Przy stale zwiększającej się ilości zamówień taka sytuacja powodowała utrudnienia, wymagała zwiększonych nakładów pracy i mogła prowadzić do powstawania pomyłek. Poza tym system nie był nowoczesnym rozwiązaniem, a pracownicy zwracali uwagę na jego mało intuicyjny interfejs. O rozwiązaniach Sente firma Mal-Pol dowiedziała się od firmy Digiprint, która od lat korzysta z systemu Sente S4. Pozytywne opinie partnerów i dobrze przyjęta prezentacja systemu zaowocowała decyzją o rozpoczęciu współpracy. 

Czytaj całość tutaj: https://www.erp-view.pl/erp/praca_staje_sie_latwiejsza.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 11 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »