Dom » Ogrody

Prace w ogrodzie kultywatorem Black & Decker

Prace w ogrodzie kultywatorem Black & Decker
Zobacz więcej zdjęć »
Akumulatorowy kultywator gleby pomoże w pielęgnacji każdego ogrodu.

Piękny i zadbany ogródek to marzenie niemal każdego właściciela domu. Kwiaty i krzewy, wśród których nie ma chwastów, prezentują się o wiele atrakcyjniej. Utrzymanie zieleni w perfekcyjnym stanie wiąże się jednak z koniecznością częstej i niekiedy uciążliwej pracy. Wyrywanie chwastów i spulchnianie gleby pod przyszłe sadzonki to zajęcia męczące i żmudne.

Niezwykle pomocne w takich pracach może okazać się narzędzie akumulatorowe, wykonujące część pracy za użytkownika. Black & Decker poleca akumulatorowy kultywator GXC 1000.

Uporządkowane grządki

Innowacyjna konstrukcja kultywatora Black & Decker GXC 1000 sprawia, że prace porządkowe w ogrodzie stają się lżejsze i mniej czasochłonne. Teleskopowa rękojeść, która pozwala przystosować długość ramienia narzędzia do wzrostu użytkownika, a także dodatkowy, regulowany uchwyt powodują, że podczas pracy nie trzeba się schylać. Dzięki zachowaniu właściwej postawy nie musimy obawiać się bólu pleców, który jest nieunikniony podczas pracy tradycyjnym narzędziem. Urządzenie zostało wyposażone w 18V silnik, a przy pomocy zębów w głowicy znajdującej się na końcu ramienia bez problemu spulchnia nawet suchą glebę i rozbija ją na mniejsze grudki. Jednocześnie narzędzie pozwala pracować na małych powierzchniach, nie uszkadzając rabat oraz grządek. Maksymalna głębokość pracy kultywatora GXC 1000 wynosi 10 cm, dzięki czemu nie musimy martwić się o korzenie innych roślin.

Wygoda użytkowania

Akumulator LION, w który wyposażono kultywator Black & Decker, jest gotowy do użycia już po trzech godzinach od momentu podłączenia go do zasilania. Dzięki temu można szybko kontynuować ogrodnicze obowiązki. Kompaktowa konstrukcja i niewielki ciężar urządzenia (3,7kg) zapewniają dobre wyważenie i łatwość posługiwania się nim, zaś duża prędkość obrotów głowicy (331 obr./min) pozwala na sprawną pracę. Kultywator posiada także ogumowane rękojeści, które zmniejszają przenoszone drgania oraz zapewniają większą wygodę użytkowania i precyzyjne prowadzenie.
Cena brutto: 599 PLN

Akumulatorowy kultywator Black & Decker dostępny jest w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »