Dom » Budownictwo

Pracodawcy dbają o bezpieczeństwo swoich pracowników

Pracodawcy dbają o bezpieczeństwo swoich pracowników
Zobacz więcej zdjęć »
Według najnowszych danych coraz więcej przedsiębiorców bierze odpowiedzialność za zdrowie i bezpieczeństwo zatrudnianych przez siebie ludzi. Jak podkreślają pracownicy firmy Caldo Izolacja obecne deklaracje mają pokrycie w konkretnych działaniach, na jakie decydują się pracodawcy.

Również specjaliści na co dzień zajmujący się kwestiami bezpieczeństwa i higieny pracy twierdzą, że pod względem zapewnienia pracownikom naprawdę dobrych i bezpiecznych warunków, sytuacja w naszym kraju w ostatnich latach znacznie się poprawiła.
Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że coraz więcej przedsiębiorców zdaje sobie sprawę z tego, jak niebezpieczne może być zagrożenie pożarem. Fachowcy z firmy Caldo Izolacja, która swoim klientom oferuje wysokiej jakości materiały izolacyjne i artykuły przeciwpożarowe podkreślają, że wśród klientów firmy coraz więcej jest przedsiębiorców, którzy chcą w swoich zakładach pracy, w tym przede wszystkim halach fabrycznych, zamontować odpowiednie zabezpieczenia. Ich celem jest przede wszystkim ochrona majątku firmy oraz osób pracujących w halach produkcyjnych przed ryzykiem zaistnienia pożaru. Coraz więcej obiektów przemysłowych jest więc odnawianych. Na ich ściany nanoszone są specjalne farby ogniochronne, których zadaniem jest nie tylko zminimalizowanie ryzyka wystąpienia pożaru, ale także zapobieganie ewentualnemu rozprzestrzenianiu się ognia.
Specjaliści z Caldo Izolacja podkreślają, że współcześnie właściciele zakładów produkcyjnych decydują się na zainwestowanie w odnowione izolacje wysokotemperaturowe i wszelkiego rodzaju inne zabezpieczenia, wierząc, że taka inwestycja na pewno się zwróci.
Takie działania przedsiębiorców pozytywnie oceniają także przedstawiciele służb strażackich, którzy zauważają, że do niedawna w wielu firmach decydowano się jedynie na zastosowanie rozwiązań, które były prawnie wymagane. Obecnie wielu przedsiębiorców decyduje się na zastosowanie nowoczesnych metod ochrony przeciwpożarowej, znacznie poważniejszych niż te, które są wymagane odpowiednimi przepisami.
Według przedstawicieli Caldo Izolacja taki stan rzeczy związany jest z faktem, że zastosowanie dobrej ochrony jest dużo bardziej opłacalne niż ponoszenie kosztów związanych z usuwaniem zniszczeń spowodowanych przez ewentualne pożary.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

CALDO-IZOLACJA MATERIAŁY TECHNIKI CIEPLNEJ Sp. z o.o.
http://www.caldo-izolacja.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »