Rozrywka i wypoczynek » Sport

Pracownicy PRESS GLASS pobiegli w szczytnym celu

Pracownicy PRESS GLASS pobiegli w szczytnym celu
Zobacz więcej zdjęć »
W III Radomszczańskim Biegu Ulicznym, który odbył się w ostatnią niedzielę (28 czerwca br.), udział wzięła m.in. kilkunastoosobowa drużyna pracowników PRESS GLASS, czyli firmy specjalizującej się w produkcji szyb dla budownictwa. Ich start był kolejnym etapem akcji pn. „Biegamy i wspieramy”.

W akcji, która powstała z inicjatywy samych pracowników PRESS GLASS, łączymy idee promocji aktywnego trybu życia i wspierania działalności charytatywnej” – wyjaśnia Gerard Plaze, jeden ze współorganizatorów akcji.
 
W niedzielnym biegu udział wzięło w sumie 139 osób, a największą zorganizowaną grupą okazała się właśnie drużyna PRESS GLASS. Wśród 13 reprezentantów firmy znalazły się m.in. osoby pracujące na co dzień w zakładach w Radomsku i Częstochowie.
 
Dystans 10 km udało się pokonać wszystkim członkom drużyny. Zgodnie z przyjętymi w ramach akcji zasadami, przekażemy odpowiednią, czyli proporcjonalną do liczby uczestników, wielokrotność kwoty 50 zł na wybrany przez uczestników akcji cel dobroczynny” – dodaje Gerard Plaze.
 
Bieg w Radomsku był już drugim startem w ramach akcji „Biegamy i wspieramy”. Charytatywną inicjatywę firma PRESS GLASS zainaugurowała w Częstochowie, gdzie w kwietniu – podczas 7. Biegu Częstochowskiego – pobiegło w sumie 74 reprezentantów przedsiębiorstwa.

Strona akcji pn. „Biegamy i wspieramy”:
http://www.pressglass.eu/biegamyiwspieramy


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

tab2

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »