Firma » Finanse

Pramerica Życie z tytułem Inspiratorzy Biznesu: Najlepszy Pracodawca

Komisja konkursu „Inspiratorzy Biznesu: Najlepszy Pracodawca”, organizowanego przez Agencję Informacyjną Newseria, doceniała wysokie standardy zarządzania, systemy motywacyjne i inicjatywy personalne w Pramerica Życie przyznając firmie tytuł Najlepszego Pracodawcy.

Komisja przeanalizowała 30 aplikacji i doceniła 10 organizacji, które wyróżniają się na tle rynkowym w takich obszarach jak warunki pracy, oferowane benefity, możliwości rozwoju oraz poziom fluktuacji pracowników.

- Dla nas najcenniejsi są LUDZIE. W Pramerica wierzymy, że każdy, kto do nas dołącza wnosi zdobytą wiedzę i doświadczenie, dzięki temu wspólnie tworzymy naturalną platformę do wzajemnej inspiracji i rozwoju. Dbamy o to, by każdy dostrzegał wartość w tym co robi, zarówno dla firmy, na której wyniki ma realny wpływ, jak i wartość dla siebie. Troszczymy się również o zdrowie naszych pracowników, ich poczucie bezpieczeństwa, wspieramy ich w rozwoju i budowaniu kompetencji. Dzięki temu jesteśmy zespołem wyjątkowych na rynku ekspertów, innowacyjnych i otwartych na innych. Tytuł "Najlepszego Pracodawcy" jest naszą ogromną dumą. To wyraz uznania dla naszej troski o pracowników i wspólnego budowania wyjątkowego środowiska pracy, które sprzyja osiąganiu osobistych sukcesów - powiedziała Aneta Podyma-Milczarek, Prezes Zarządu Pramerica Życie TUiR SA.

Celem konkursu jest wyłonienie najatrakcyjniejszych pracodawców, których wybiera niezależna komisja. W jej skład wchodzą Krzysztof Przybył, prezes Teraz Polska, Jolanta Augustyniak, prezes Libris Polska, dr Bogusław Feder z Akademii Liderów, dr Mateusz Grzesiak oraz przedstawiciel redakcji Rita Schultz. Konkurs jest skierowany do firm zatrudniających powyżej 50 pracowników.

Ogłoszenie wyników odbyło się podczas uroczystej Gali 25 kwietnia br. w Pałacu Sobańskich w Warszawie.

Oprócz Pramerica Życie, tytuł Najlepszego Pracodawcy otrzymali: Europejski Fundusz Leasingowy, Kaufland, PKO BP, PSE, Mlekovita, DAS Ubezpieczenia, Adecco Poland. Oraz wręczono dwa wyróżnienia firmom Bayer oraz Hestii.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Pramerica Życie

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 1 dzień:
Maskotka z filcu - warsztaty, 22.09, godz. 12:00, Empik Bonarka, Kraków,
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 118137 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )