Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Prawdziwe piękno nie zależy od wieku

Prawdziwe piękno nie zależy od wieku
Zobacz więcej zdjęć »
Kampania Dove Prawdziwe Piękno ma na celu przełamanie stereotypów odnośnie tego jak powinna wyglądać atrakcyjna kobieta. Jedną z form realizowania tego celu jest zorganizowanie sesji zdjęciowej dojrzałych kobiet.

Autorką fotografii mających pokazać piękno dojrzałych Polek jest Lidia Popiel. Podjęła się ona tego zadania, gdyż uważa, że to znakomity sposób na pokazanie kobietom, że mimo upływającego czasu mogą i powinny czuć się piękne. Wbrew obawom fotografki współpraca z pozującymi do zdjęć paniami nie była trudna. Kobiety szybko nabrały pewności siebie i chętnie pozbyły się ubrań.

Inspiracją do wykonania zdjęć na których panie owinięte są jedynie jedwabnym szalem była książka "Kobieta w sztuce". Lidia Popiel podkreśla, iż szukała niebanalnego sposobu przedstawienia kobiet tak, aby to ich poza, mina i gest przykuwały uwagę. Zdjęcia mają koncentrować uwagę oglądających na pięknie promieniującym od znajdujących się na nich pań, jest ono widoczne w ich twarzach, gestach, spojrzeniach.

Zdaniem Lidii Popiel trudno o jednoznaczną definicję piękna, według niej jest to siła, która pobudza nas do działania. To także pasja życia, chęć poznawania tego, co nowe oraz dzielenia się tym, co tkwi w nas z innymi. Piękno z całą pewnością nie zależy od wieku – dodaje fotografka, pięknym można być przez całe życie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

pey

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 1 dzień:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »