Firma » Biznes

Prawie 11 tysięcy złotych od MyDeal.pl na pomoc zwierzętom

Ogromnym sukcesem zakończyła się oferta charytatywna serwisu MyDeal.pl. Prawie 11 tysięcy złotych, cały dochód ze sprzedaży cegiełek – kubków i kalendarzyków, trafi na rzecz kotów i psów, podopiecznych Fundacji Azylu Koci Świat.

W czasie emisji oferty użytkownicy MyDeal.pl kupili 433 cegiełki – kubki lub kalendarzyki.


– Wiedzieliśmy już, że nasi użytkownicy chętnie wspierają inicjatywy charytatywne – mówi Adam Kaliszewski, rzecznik serwisu MyDeal.pl – Jednak efekt w postaci ponad 400 sprzedanych cegiełek przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. To dla nas najlepszy sygnał, że warto pomagać, a serwisy zakupów grupowych są do tego doskonałym narzędziem.

Pod opieką Azylu znajduje się obecnie około 200 kotów, 50 psów, 4 kozy i 4 konie. Środki pozyskane ze współpracy z serwisem MyDeal.pl zostaną wykorzystane na bieżącą pomoc zwierzętom.

- Bardzo dziękujemy wszystkim użytkownikom serwisu MyDeal.pl, którzy zechcieli wesprzeć Fundację Azylu Koci Świat. Pierwsze miesiące roku są szczególnie ciężkie dla Fundacji więc pieniądze uzyskane ze sprzedaży kubków i kalendarzyków pójdą w pierwszej kolejności na podstawowe codzienne potrzeby tj. przede wszystkim karmę dla zwierząt, której dziennie w Azylu schodzi kilkadziesiąt kilogramów – mówi Katarzyna Strzelecka, prezes Fundacji Azylu Koci Świat - Pozostałe fundusze przeznaczymy zaś na modernizację kocich pomieszczeń i izolatek oraz budowę w nich kociego małpiego gaju pełnego półek, lin i drapaków.


Propozycje w sekcji „Pomagam” prezentowane w serwisie MyDeal.pl od początku cieszą się dużym zainteresowaniem Internautów. Do tej pory MyDeal.pl już czterokrotnie przygotowywał oferty, z których dochód przeznaczony był na rzecz potrzebujących. Środki z ofert w sekcji Pomagam trafiają w całości do współpracujących z serwisem Organizacji Pożytku Publicznego, MyDeal.pl nie pobiera od Deali z tej kategorii żadnego wynagrodzenia, ani prowizji. Serwis zaprasza także do kontaktu organizacje charytatywne zainteresowane współpracą.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MyDeal.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »