Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Prawie 400 dzieci z Domów Dziecka kibicowało na Mistrzostwach Europy UEFA Under-21!

Prawie 400 dzieci z Domów Dziecka kibicowało na Mistrzostwach Europy UEFA Under-21!
Zobacz więcej zdjęć »
Ostatnio oczy Europy zwrócone były na polskie miasta, w których odbywały się Mistrzostwa Europy Under-21. Dotarło 400 wychowanków placówek opiekuńczo-wychowawczych, którzy wzięli udział w VIII Mistrzostwach Polski Dzieci z Domów Dziecka sponsorowanych przez Continental.

Pod koniec kwietnia br. na stadionie OSIR Bemowo w Warszawie rozegrano VIII Mistrzostwa Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. W Turnieju wzięło udział prawie 400 dzieci z Domów Dziecka, które Continental Opony Polska nagrodził biletami i wyjazdami na mecze rozegrane w ramach Mistrzostw Europy Under-21.

 

Tytuł Mistrza Europy Under-21 wywalczyła, po raz drugi w historii, reprezentacja Niemiec. W finale zespół pokonał Hiszpanów. Decydujący mecz z trybun stadionu MKS Cracovia SSA oglądała drużyna Horyzont Kołaczkowo - tegoroczny Mistrz Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłkę Nożną - oraz zespół SOS Kraśnik, zdobywca II drugiego miejsca w Turnieju.

 

Jesteśmy dumni, że jako sponsor główny Mistrzostwa Polski Dzieci z Domów Dziecka pomagamy spełniać marzenia dzieci, które ze względu na trudną sytuację nie zawsze mogą realizować swoją pasję. Z pierwszej ręki wiemy, że dzieciaki były zachwycone i z dumą kibicowały najlepszych młodym zawodnikom w Europie – powiedziała Ewa Ostapczuk-Wasilewska, Event, Media & Communication Manager Continental Opony Polska.

 

Continental Opony Polska od 2011 roku jest sponsorem głównym Mistrzostw Polski, a od pięciu lat również Mistrzostw Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. Tegoroczna edycja Mistrzostw Świata odbędzie się w niedzielę, 16 lipca na Stadionie Miejskim Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, przy ul. Łazienkowskiej 3 w Warszawie. Już dziś zapraszamy!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ConTrust
http://contrust.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »