Technologie » Komputery

Premiera Axence nVision 7 Pro

Premiera Axence nVision 7 Pro
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Axence z początkiem listopada wprowadziła na rynek oczekiwaną przez wielu użytkowników nową wersję oprogramowania do zintegrowanego zarządzania infrastrukturą IT i podnoszenia poziomu jej bezpieczeństwa. Axence nVision 7 Pro został wyposażony w innowacyjną funkcję zdalnej konsoli.

Axence nVision to sztandarowy produkt firmy, który w sposób kompleksowy wspiera rozwiązywanie problemów z siecią i infrastrukturą IT. Złożony z pięciu modułów zapewnia m. in. precyzyjne wykrywanie, wizualizację i monitorowanie sieci, monitorowanie aktywności użytkowników, inwentaryzację sprzętu i oprogramowania oraz kontrolę dostępu do portów USB i nośników danych. Ponadto umożliwia ochronę przed awariami, alarmowanie i opcję generowania raportów.

Najnowsza wersja programu jest odpowiedzią na rosnące potrzeby użytkowników. Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie w Axence nVision 7 Pro innowacyjnej opcji zdalnej konsoli – mówi Beata Kwiatkowska, Dyrektor Zarządzająca firmy Axence. Funkcja ta umożliwia jednoczesną pracę z programem wielu administratorów, co ma ogromne znaczenie dla działów IT, zwłaszcza w większych organizacjach. Zdalna konsola błyskawicznie się uruchamia - w ciągu paru sekund administrator widzi główne okno programu, dzięki czemu może szybko rozwiązać niemalże każdy problem - dodaje.

Kwiatkowska zapowiada, że to nie ostatnie zmiany w produkcie nVision. Kolejne aktualizacje zostały zaplanowane jeszcze w tym roku.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

j.przerywacz

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 8 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »