Firma » Biznes

Premiera najnowszych wzorów Andropolu na targach Interior Design Forum

Premiera najnowszych wzorów Andropolu na targach Interior Design Forum
Zobacz więcej zdjęć »
Najnowsze kolekcje i wzory tekstyliów domowych prezentuje Andropol S.A. podczas warszawskich targów Interior Design Forum. To jedyna tego typu impreza w Polsce.

Profesjonaliści z branży spotykają się na targach tekstyliów domowych w Centrum Konferencyjnym Stadionu Narodowego dwa razy w roku - wiosną i jesienią. Podczas marcowej imprezy kilkuset producentów, importerów, detalistów i projektantów prezentuje swoją ofertę tekstyliów domowych, począwszy od dekoracji okiennych, przez produkty zdobiące podłogi, ściany, aż po tkaniny obiciowe, tekstylia pościelowe, kuchenne, łazienkowe i stołowe. Wydarzenie jest adresowane przede wszystkim do pracowni dekoracji i stylizacji okien, sieci handlowych, dekoratorów, projektantów i architektów wnętrz. Andropol, producent tkanin i tekstyliów domowych, uczestniczy w warszawskich targach po raz pierwszy.

- Tam jest nasz docelowy klient, czyli odbiorcy indywidualni, do których chcemy dotrzeć bezpośrednio, a te targi są świetną okazją ku temu – mówi Agnieszka Prus, product manager należącej do Andropolu marki Sweet Home. -  Poza tym, to jedne z niewielu targów tekstyliów domowych w Polsce, które dają nie tylko możliwość prezentacji tego typu tkanin i wzorów, porównania się z konkurencją, ale są też okazją do nawiązania nowych kontaktów handlowych.

 

Andropol prezentuje na targach przekrój swojej oferty tkanin i tekstyliów dla domu – pościel, szlafroki, bawełniane ręczniki w nowej kolorystyce i koce Moonlight. Duże zainteresowanie zwiedzających wzbudziła ostatnia kolekcja pościeli z satynowej bawełny – Victoria, o atrakcyjnym i uniwersalnym wzornictwie.

 - Priorytetem jest tu różnorodność form i kolorów, tak by sprostać wymaganiom jak najszerszego grona odbiorców - mówi Ewa Wrażeń, kierownik działu wzornictwa Andropol S.A. – Są więc wzory kwiatowe w różnych formach i konfiguracjach – z jednej strony i formy geometryczne, czasem wręcz op-artowskie, albo wykorzystujące techniki komputerowe – z drugiej. Cechą tej kolekcji jest też duża swoboda środków wyrazu.

Targi stały się również okazją do premierowej prezentacji ok. 10 wzorów z najnowszej wiosennej kolekcji autorstwa projektantek Andropolu.

- To wzory w stylu skandynawskim - mówi Ewa Wrażeń. - Dominują tu motywy zwierząt leśnych, a więc konturowe sylwetki saren, wilków, łosi czy bobrów, a wszystko to w asyście prostych wzorów geometrycznych lub drobnych listków.

Nowe wzory Andropolu wkrótce pojawią się w sprzedaży. Tekstylia spółki dostępne są w sklepach Sweet Home w Białymstoku, Andrychowie i Łodzi, a także za pośrednictwem strony internetowej e-sweethome.pl oraz www.andropol.eu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Masz-Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »