Firma » Biznes

Prestiżowe wyróżnienie dla firmy PETECKI

Petecki Sp. z.o.o otrzymała Honorowe odznaczenie za „Zasługi dla Rozwoju Gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej”. Odznaczenie zostało przyznane przez Ministerstwo ds. Gospodarki. Wraz z odznaką wręczony został także dyplom.


Odznakę honorową „Zasługi dla Rozwoju Gospodarki Rzeczpospolitej Polskiej” nadaje się osobom fizycznym, prawnym i jednostkom organizacyjnym, zarówno polskim, jak i zagranicznym, w uznaniu ich zasług poniesionych na rzecz rozwoju gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej poprzez osiągnięcia w pracy zawodowej, działalności badawczo-rozwojowej, organizatorskiej lub promocyjnej, stanowiące konkretny wkład w rozwój danej dziedziny gospodarki objętej działem administracji rządowej – gospodarka, w tym w uzyskanie korzystnych efektów ekonomicznych we wdrażaniu nowych innowacyjnych technologii lub metod zarządzania decydujących o wzroście gospodarczym.

W imieniu Grupy Petecki medal oraz dyplom odebrał prezes Pan Ignacy Petecki.

 


PETECKI.eu (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »