Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Prezydent Zdanowska zwiedzała hotel Holiday Inn Łódź

Prezydent Zdanowska zwiedzała hotel Holiday Inn Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
Baza ekskluzywnych hoteli w Łodzi rozrasta się za sprawą czterogwiazdkowego Holiday Inn Łódź. Prace nad wykończeniem hotelu, położonego w samym sercu miasta przy ul. Piotrkowskiej, są na ukończeniu i hotel już niedługo przyjmie pierwszych gości.

Z tej okazji Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska odwiedziła dziś Holiday Inn, aby poznać dyrekcję hotelu oraz zwiedzić ten wyjątkowy nowy łódzki hotel.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


Holiday Inn to hotele znane na całym świecie. W Łodzi powstaje czterogwiazdkowy hotel tej marki. Po wyjątkowych wnętrzach hotelu panią Prezydent oprowadzali Sebastian Rudnikowski, Prezes Zarządu firmy DIM Hotel Łódź sp. z o.o. operatora Holiday Inn i dyrektor hotelu Jolanta Tylus.

Pierwszy Holiday Inn w Łodzi

Holiday Inn w Łodzi to pierwszy hotel tej marki w Łodzi. Czterogwiazdkowy Holiday Inn Łódź to przede wszystkim stylowe wnętrza, nowoczesny design, wyśmienita kuchnia oraz najlepsza obsługa. Hotel będzie miał 127 przestronnych pokoi z bezpłatnym dostępem do internetu. Do dyspozycji gości oddanych zostanie aż 490 m.kw powierzchni konferencyjnej, w tym stylowa sala Filmowa przeznaczona na kameralne spotkania biznesowe. Wśród pozostałych sal konferencyjnych znajdują się takie, które nieodłącznie kojarzą się z historią i dziedzictwem Łodzi, m.in. sala Przemysłowa, Festiwalowa, Piotrkowska i Fabryczna.
 
Dyrektorem łódzkiego hotelu jest Jolanta Tylus, która pracowała m.in. w  warszawskim pięciogwiazdkowym Hotelu Marriott,  była dyrektorem handlowym w Warszawskim Centrum EXPO XXI oraz dyrektorem Fundacji Polish Prestige Hotels. „Bardzo cieszę się, że nowy hotel pod szyldem Holiday Inn otwieramy właśnie w Łodzi”  – mówi Jolanta Tylus. „Łódź staje się coraz ważniejszym ośrodkiem biznesowym i turystycznym, który ściąga nowe inwestycje do Polski. Jestem przekonana, że hotel zyska dużą popularność ze względu na swoją wyjątkową ofertę biznesową i konferencyjną oraz atrakcyjne położenie w samym centrum miasta” – dodaje dyrektor hotelu.
W Polsce sieć hoteli Holiday Inn posiada obiekty także w Warszawie, Krakowie, Bydgoszczy i Józefowie.

Więcej informacji o hotelu Holiday Inn można znaleźć na stronie http://www.hilodz.com/.

Kontakt dla mediów:
studio PRowokacja Agencja Public Relations
biuro@studioprowokacja.pl
tel. 42 209 17 45Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

studio PRowokacja

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »