Technologie » Komputery

Pro6410NWT NeonColor na targach RemaDays 2018

Pro6410NWT NeonColor na targach RemaDays 2018
Zobacz więcej zdjęć »
OKI na targach RemaDays 2018 pokaże drukarkę Pro6410NWT NeonColor

Pro6410NWT wprowadza kolorowy druk w zupełnie nowy wymiar. Została ona wyposażona w tonery neonowe, które umożliwiają drukowanie wyjątkowo jaskrawych, przyciągających oko fluorescencyjnych wzorów na nośnikach do stosowania na praktycznie każdej powierzchni, od odzieży po dekorację, spersonalizowane opakowania produktów, wydruki w punktach sprzedaży, oznaczenia w sklepach, zastosowań jest bardzo wiele. Można tworzyć wyjątkowe efekty z użyciem tonera neonowego zarówno na jasnym, jak i ciemnym tle, z dodatkową opcją wykorzystania neonowego białego tonera jako znaku zabezpieczającego, widocznego wyłącznie w świetle UV. OKI na RemaDays 2018 - Hala F stoisko W2.

 OKI na targach RemaDays 2018 zaprezentuje też możliwości wielkoformatowych ploterów eko-solwentowych z serii Color Painter: E-64s oraz M-64 oraz urządzeń graficznych z białym tonerem: Pro7411WT (format A4), Pro8432WT (format A3+), serię Pro9 z tonerem białym i przezroczystym w tym model Pro9542 z systemem do druku na kopertach, a także drukarkę etykiet.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Karolina

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 1 dzień:
Maskotka z filcu - warsztaty, 22.09, godz. 12:00, Empik Bonarka, Kraków,
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 90932 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )