Technologie » Komputery

Proces obiegu faktur w przedsiębiorstwie Ensto Pol

Proces obiegu faktur w przedsiębiorstwie Ensto Pol
Zobacz więcej zdjęć »
Ensto Pol jest częścią Grupy Ensto – międzynarodowej, przemysłowej, rodzinnej grupy biznesowej z Finlandii. Ensto jest ekspertem w dziedzinie energooszczędności. Grupa posiada swoje biura w 20 krajach na rynku międzynarodowym, zatrudniając w nich 1 650 pracowników. o

Przedsiębiorstwo generuje roczne obroty na poziomie 260 milionów euro. Ensto Pol zajmuje się sprzedażą i doradztwem technicznym w zakresie sieci energetycznych, systemów obudów i wyposażenia, systemów oświetlenia oraz systemów do ładowania pojazdów elektrycznych.


Biorąc pod uwagę szerokie doświadczenie we wprowadzaniu rozwiązań workflow, Ensto Pol zdecydowała się powierzyć implementację systemu Plus Workflow firmie Suncode. Wdrożenie objęło centralę firmy w Straszynie oraz kilka biur zlokalizowanych na terenie kraju. Przedsięwzięcie obejmowało analizę, optymalizację oraz odzwierciedlenie procesów biznesowych w systemie Plus Workflow. Rozwiązanie dostarczone przez Suncode zautomatyzowało proces obiegu faktur kosztowych i towarowych, dystrybucji faktur sprzedaży oraz obsługi podróży służbowych.

Dokumenty docierające do Ensto Pol skanowane są w kilku lokalizacjach: w centrali z wykorzystaniem dedykowanego skanera oraz we wszystkich pozostałych oddziałach z użyciem urządzeń wielofunkcyjnych. Po zeskanowaniu dokumenty są kierowane w ramach systemu Plus Workflow do odpowiednich osób odpowiedzialnych za ich opis, weryfikację lub akceptację.

Czytaj całość artykułu tutaj: https://www.erp-view.pl/ecm/proces_obiegu_faktur_w_przedsiebiorstwie_ensto_pol.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 1 dzień:
Maskotka z filcu - warsztaty, 22.09, godz. 12:00, Empik Bonarka, Kraków,
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 101120 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )