Technologie » Komputery

Producent systemów zabezpieczeń - EBS wybiera Comarch ERP Altum

Producent systemów zabezpieczeń - EBS wybiera Comarch ERP Altum
Zobacz więcej zdjęć »
Spółka EBS, zajmująca się systemem zabezpieczeń, wybiera Comarch ERP Altum. Rozwiazanie krakowskiego producenta systemów ERP usprawnia funkcjonowanie współpracy z partnerami przy użyciu nowych technologii.

Moduł Business Process ManageEBS Sp. z o.o. jest niezależnym polskim producentem systemów zabezpieczeń. Od 1989 nieprzerwanie działa w branży systemów zabezpieczeń. Doświadczenia spółki pozwalają na realizację projektów od fazy założeń technicznych do fazy finalnego produktu.

Celem EBS jest zaspokajanie potrzeb rynku w zakresie urządzeń zapewniających bezpieczeństwo i służących do ochrony osób i mienia. Szeroka oferta produktowa EBS obejmuje m.in. różnego rodzaju transmitery GSM, transmitery IP, produkty z zakresu autozabezpieczeń, systemy GPS, wiele modeli sygnalizatorów wewnętrznych i zewnętrznych, a także oprogramowanie do oferowanych urządzeńment, wspomaga przepływ informacji czy dokumentów. Dodatkowo Comarch ERP Altum umożliwi nadzór produkcji i sprzedaży, a przede wszystkim daje sposobność rozwijania innych obszarów działalności firmy.

 Czytaj całość artykułu tutaj: http://www.erp-view.pl/erp/producent_systemow_zabezpieczen_ebs_wybiera_comarch_erp_altum.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 11 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »