Firma » Biznes

Produkty Amiki w finale konkursu Dobry Wzór 2010

Produkty Amiki w finale konkursu Dobry Wzór 2010
Zobacz więcej zdjęć »
Z przyjemnością informujemy, że płyta indukcyjna INARI PL 65 11 SF, czajnik KI 3011 NOBLIS, kuchenka mikrofalowa AMG 20E80GB - zakwalifikowały się do finału ogólnopolskiego Konkursu Dobry Wzór 2010 na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku.

Tym samym produkty Amiki znalazły się w gronie kilkudziesięciu najwyższej jakości polskich i zagranicznych wyrobów z obszarów sfery domu, sfery pracy, sfery publicznej i sfery usług.

Wszystkie produkty i usługi, które znalazły się w finale konkursu zostały opublikowane na stronie internetowej Instytutu Wzornictwa Przemysłowego oraz w mediach patronujących konkursowi.

Wyróżnienie to cieszy tym bardziej, że wysokie oceny produktom Amiki wystawili eksperci, którzy na co dzień zajmują się wzornictwem przemysłowym i śledzą trendy rynkowe. Produkty te cieszą się także uznaniem i zainteresowaniem konsumentów. Wyróżnione produkty Amiki dowodzą, że połączenie wysokich walorów estetycznych i ergonomicznych, znajdujących uznanie fachowców może iść w parze z uznaniem konsumentów.

W tegorocznej, XVII edycji Konkursu Dobry Wzór 2010 na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na rynku polskim wzięło udział 126 produktów i 12 usług. Produkty oceniane są w trzech sferach: domu, pracy i publicznej. Po raz pierwszy ocenie wzorniczej podlegała również sfera usług. Laureatów konkursu poznamy 22 września. Wtedy też w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie  zostanie otwarta specjalna wystawa, na której będzie można obejrzeć wszystkie produkty finalistów i laureatów konkursu. Ekspozycja będzie dostępna w siedzibie Instytutu, przy ulicy Świętojerskiej 5/7, w dniach od 22 września do 14 listopada.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »