Firma » Biznes

Produkty Ceramiki Paradyż nagrodzone w konkursie Najwyższa Jakość Quality International 2012

Produkty Ceramiki Paradyż nagrodzone w konkursie Najwyższa Jakość Quality International 2012
Zobacz więcej zdjęć »
W tegorocznej edycji konkursu Najwyższa Jakość Quality International 2012, Ceramika Paradyż po raz piąty została uhonorowana nagrodą QI Product – produkt najwyższej jakości. Tytuł Laureata oraz Złote Godło w imieniu firmy odebrała Lucyna Badura, Dyrektor Systemów Jakości w Ceramice Paradyż.
 

W procesie produkcji firma wykorzystuje nowoczesny park maszynowy znajdujący się w jej pięciu zakładach produkcyjnych oraz najbardziej zaawansowane technologie i rygorystyczne procedury kontroli jakości oparte na Polityce Zintegrowanych Systemów Zarządzania. Stały nadzór i udoskonalanie wdrożonych systemów, pozwalają tworzyć produkty piękne, których jakość potwierdzona jest certyfikatami oraz 5-letnią gwarancją.

Konkurs Najwyższa Jakość Quality International organizowany od 6 lat przez Forum Biznesu, skierowany jest do polskich firm, mogących poszczycić się osiągnięciami na najwyższym, światowym poziomie. Cechą wspólną nagrodzonych przedsiębiorstw jest wysoka dbałość o jakość oferowanych produktów i usług. Laureatów konkursu wyłania kapituła, w skład której wchodzą przedstawiciele instytucji patronujących konkursowi - Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Klubu Polskie Forum ISO 9000 oraz redakcji Forum Biznesu.

Zapraszamy na www.paradyz.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Ceramika Paradyż
http://www.paradyz.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »