Gospodarka » Narzędzia

Profesjonalne szczotki

Profesjonalne szczotki
Zobacz więcej zdjęć »
Zestaw profesjonalnych szczotek do czyszczenia firmy PLAST TEAM to znakomite rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy planują domowe porządki.

W ofercie znajdują się szczotki wytworzone z wyjątkowo miękkiego włosia. Dzięki nim możemy czyścić powierzchnie wyjątkowo skutecznie, a ryzyko ich porysowania zwyczajnie nie istnieje! Różnorodność produktów zapewnia komfort podczas czyszczenia oraz pozwala zaoszczędzić cenny czas. Plast Team to doskonały sposób na sprzątanie lekkie, łatwe i przyjemne. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Dodatkowo, firma PLAST TEAM przygotowała wspaniałą propozycję do zadań specjalnych – szczotkę z teleskopową rączką. Dzieki swej nowoczesnej budowie, pozwala ona na dotarcie do najwyższych lub najgłębszych zakamarków. Na rączce znajdują się gumowe elementy, które zapobiegają wyślizgiwaniu się szczotki z rąk.  

Plast Team proponuje:

  • szczotka krótka 9”, wymiary 260 x 75 mm, cena: 26,00 zł   
  • szczotka z długą rączką, wymiary 500 x 75 mm, cena: 38,50 zł   
  • szczotka z teleskopową rączką, wymiary 1040 x 270 mm, cena: 76,50 zł    
  • szczotka z szufelką „Leniuch”, cena: 33,00 złRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KaMODUS www.kamodus.pl
http://www.kamodus.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »