Firma » Praca

Program Kariera kolejny raz w zakładach PRESS GLASS

Program Kariera kolejny raz w zakładach PRESS GLASS
Zobacz więcej zdjęć »
Do końca maja br. można składać zgłoszenia do udziału w tegorocznej edycji Programu Kariera, czyli prestiżowego programu płatnych praktyk studenckich.

Wśród przedsiębiorstw, które zaangażowały się w projekt, kolejny rok z rzędu znalazła się firma PRESS GLASS. Czołowy producent szyb dla budownictwa przygotował trzy oferty staży w swoich zakładach w Radomsku oraz Tychach.

Program Kariera to organizowany już od ponad dekady projekt Polskiej Rady Biznesu. Organizatorzy porównują go do mini-studiów MBA – główna różnica jest taka, że uczestnik nie płaci, lecz otrzymuje wynagrodzenie za odbyty staż.

W ramach aktualnej edycji projektu przygotowaliśmy trzy staże, które odbędą się w następujących działach: – dział zaopatrzenia (oddział w Tychach); – dział finansowy (oddział w Tychach); – dział utrzymania ruchu (oddział w Radomsku)” – informuje PRESS GLASS.

Zgłoszenia mogą składać zarówno studenci, jak i absolwenci. Podstawowym warunkiem jest wiek poniżej 30 lat. W ostatnich latach płatne praktyki w PRESS GLASS były zaliczane do jednych z najbardziej wartościowych w całym programie.

Programy staży są opracowane tak, aby każdy stażysta zdobył konkretne umiejętności w interesującej go dziedzinie, mógł skonfrontować wiedzę zdobytą na studiach z praktycznymi zadaniami w pracy lub zweryfikować, czy kierunek w którym się rozwija to właściwa droga. Każdy staż ma swojego opiekuna – mentora, na którego wsparcie i wiedzę stażysta zawsze może liczyć” – tłumaczą organizatorzy projektu.

Tegoroczna edycja Programu Kariera rozpoczęła się w połowie lutego i potrwa do 31 maja br.

Więcej informacji nt. programu można znaleźć pod adresem:
http://www.pressglass.eu/praca/praca-w-polsce/program-kariera


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

tab2

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »