Firma » Biznes

Program PAYBACK notuje rekordowe zainteresowanie

Program PAYBACK notuje rekordowe zainteresowanie
Zobacz więcej zdjęć »
Program lojalnościowy to świetne narzędzie do walki z inflacją. Kampanie prowadzone w ostatnim czasie przez partnerów PAYBACK są tego najlepszym przykładem.

Letnia loteria Kaufland Polska, „Tanie lato z bp”, akcja multipartnerska „Wyspa Skarbów”  sprawiły, że w lipcu do Programu zapisało się ponad dwa razy więcej osób niż w tym samym czasie rok temu, a liczba użytkowników aktywnie korzystających z aplikacji w ubiegłym miesiącu przekroczyła milion. 

- Cieszymy się, że akcje prowadzone wspólnie z innymi partnerami wzbudzają tak duże zainteresowanie i dzięki nim możemy powitać w Programie nowych uczestników. Zarówno nowi jak i dotychczasowi PAYBACKowicze doceniają wymierne korzyści takich działań. Jesteśmy przekonani, że dzięki ofertom wszystkich partnerów Programu nowi uczestnicy pozostaną na wiele lat. „Tańsze wakacje z bp” to przykład jednej z wielu promocji, do których daje dostęp karta PAYBACK. Każdy zarejestrowany użytkownik może z nią zbierać punkty w jednym z ponad 2 000 miejsc, w tym w ponad 300 sklepach online, a następnie wymieniać je na kolejne zakupy, vouchery czy nagrody rzeczowe. To wszystko możliwe jest m.in. dzięki unikalnemu multipartnerskiemu charakterowi naszego Programu - tłumaczy Marcin Pilarski, Dyrektor Zarządzający PAYBACK Polska.

Współpraca marek partnerskich z PAYBACK odbywa się na kilku płaszczyznach. Przede wszystkim są to codzienne promocje dostępne dla uczestników m.in. w aplikacji PAYBACK, na stronie www czy w punktach sprzedaży Partnerów. Są to także akcje cykliczne, jak np. „PAYBACK-owe poniedziałki”, czy „Turbo Środy”, kiedy to na łowców okazji czekają specjalne oferty dostępne wyłącznie w określonych dniach. Kolejny rodzaj działań to duże promocje multipartnerskie, jak np.: „Strzel hat-tricka z PAYBACK” z 2021 czy tegoroczna akcja „Punktuj sercem” prowadzona we współpracy z PAH na rzecz ukraińskich obywateli. Partnerzy Programu często przygotowują również działania cross-promocyjne organizując je w duecie z inną marką, jak np. wspólne przedsięwzięcia bp i PSB Mrówka, czy bp i Kaufland.

Wyniki najnowszych akcji Programu PAYBACK wpisują się w pozytywny kierunek jego rozwoju. Tylko w 2021 roku przychody operatora największego programu multipartnerskiego w Polsce wzrosły o blisko 30% r-d-r.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Alicja_Adequate

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 13 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »