Dom » Architektura

Projekty domów - zmiana stawki VAT

Projekty domów - zmiana stawki VAT
Zobacz więcej zdjęć »
2011 rok to zapowiedź dużych zmian w budownictwie jednorodzinnym. Przeczytaj co możesz zrobić, aby zniwelować negatywne skutki podwyżek VAT.

Od stycznia 2011 roku zmienia się stawka podatku VAT dotycząca projektów. Niestety bardzo prawdopodobne jest, że w związku z tym, wzrosną ceny projektów gotowych.

Warto więc wykorzystać jeszcze możliwość zakupu projektu taniej i zrobić to teraz, zwłaszcza, że zima, to najlepszy okres na zakup, ponieważ zostaje odpowiednio dużo czasu, aby załatwić wszystkie związane z budową domu formalności. Zapraszamy więc do zapoznania się z ofertą biura Lipińscy Domy - ostatnio pojawiło się kilkadziesiąt pięknych, nowych projektów, a za kilka dni opublikujemy kolejnych kilkanaście premier. Zamów nasz bezpłatny katalog i w rodzinnym gronie wybierz projekty domów idealnych dla Ciebie, a my pomożemy Ci spełnić to marzenie!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Pozycjonowanie Wrocław - Prestige SEO
http://pseo.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »