Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Promienny uśmiech od samego rana - zestaw szczoteczek sonicznych DTS801

Szczoteczka do zębów to podstawowy element skutecznej pielęgnacji jamy ustnej. Piękny uśmiech sprawia, że czujemy się bardziej pewni siebie, atrakcyjni, szczęśliwi, ale nade wszystko zdrowsi.
O zdrowie naszych zębów skutecznie możemy zadbać z nową szczoteczką soniczną DTS801. Pod względem parametrów jest to identyczny model jak jego poprzedniczka DTS701, różni się natomiast ilością szczoteczek w zestawie oraz rodzajem akcesoriów.

DTS801 to wysokiej jakości, specjalistyczny produkt przeznaczony dla osób, dla których prawidłowa higiena jamy ustnej stanowi ważny punkt każdego dnia. Model został zaprojektowany tak, by użytkownik miał pewność, że wykonywane czyszczenie jest skuteczne i bezpieczne dla jego jamy ustnej.

Szczoteczka soniczna swoje działanie opiera na ultradźwiękach. W jej głowicy znajduje się generator wytwarzający dźwięki o bardzo wysokiej częstotliwości, które powodują drgania włosia. Głowica szczoteczki sonicznej jest bardzo delikatna dla powierzchni zębów oraz dziąseł, dlatego ten sposób działania szczoteczki jest szczególnie polecany osobom z wrażliwymi zębami. Dzięki zastosowaniu technologii UltraSonic Vibration, główka szczoteczki wykonuje do 41 000 ruchów szczotkujących na minutę, skutecznie usuwając płytkę nazębną ruchami wymiatającymi, szczególnie zalecanymi przez stomatologów.  Mimo tak dużej ilości drgań i dużej skuteczności, szczoteczka jest całkowicie bezpieczna w użytkowaniu.

Model DTS801 oferuje cztery tryby pracy, co sprawia, że użytkownik może dopasować sposób działania urządzenia do swoich potrzeb i preferencji. W trybie delikatnym szczoteczka zmniejsza ilość drgań oraz amplitudę wychyleń włosia, co docenią osoby cierpiące na nadwrażliwość zębów lub posiadające dużą ilość plomb i wypełnień.  Program codzienny jest zalecany domyślnie do codziennego stosowania u większości użytkowników i oferuje optymalne działanie urządzenia. Masaż, to trzeci tryb pracy szczoteczki DTS801, w którym głowica zaczyna dodatkowo pulsować, na zmianę szybciej i wolniej, masując dziąsła i poprawiając ich krążenie, co jest niezwykle ważne w przypadku osób z odsłoniętymi szyjkami zębowymi. Ostatni program - wybielający, cechuje się najwyższą ilością drgań głowicy i oferuje najwyższą wydajność urządzenia przywracając zębom naturalny, biały kolor.

Urządzenie zostało wyposażone w dwuminutowy timer, który pozwoli użytkownikowi kontrolować czas poświęcony na mycie zębów, a także 30-sto sekundowy mikro-timer informujący, kiedy należy przejść do czyszczenia kolejnej strefy w jamie ustnej. Szczoteczka została również wyposażona w funkcję ochrony przed zbyt mocnym dociskiem do powierzchni zębów, zmniejszając wibrację głowicy. Docenią to osoby z parodontozą oraz wrażliwymi, odsłoniętymi szyjkami zębów.

Technologia USV zapewnia dynamiczne mycie zębów, szybka częstotliwość drgań oraz duża amplituda ruchów włosia pozostawiają uczucie czystości. Szczoteczka PerfoBrush, idealnie masuje dziąsła, dodatkowo usuwając płytkę nazębną oraz przebarwienia i osady, docierając do najbardziej niedostępnych miejsc.

Stacja dokująca w modelu DTS801, oprócz standardowej funkcji ładowania urządzenia, zawiera jeszcze jeden, niezwykle ważny element. W specjalnej kasetce, zintegrowanej ze stacją, znajduje się mini lampa UV, która sterylizuje końcówki szczoteczki, skutecznie usuwając z nich bakterie i wirusy. Sterylizacja trwa 10 minut po zamknięciu komory na końcówki szczoteczki i uruchamia się automatycznie. Jest w 99.9% skuteczna przeciw E.Coli, Candida Alicans, Salmonelli i H.Simplex.

Sterylizacja UV skuteczna jest również przeciwko wirusom grypy, usuwa do 96,8% wirusa H1N1. Korzystanie ze sterylizacji poprawia tym samym higienę samego procesu szczotkowania, dając użytkownikowi pewność, że w jego jamie ustnej znajduje się zawsze perfekcyjnie czysta i wysterylizowana szczoteczka.

W zestawie DTS801, oprócz stacji dokującej, znajdują się dwie szczoteczki do zębów oraz podróżne etui z funkcją ładowania oraz sterylizacji światłem UV. Zestaw zawiera również cztery  wymienne końcówki.

Nigdy nie jest za późno, by zacząć dbać o higienę jamy ustnej. Kompleksowa higiena jamy ustnej z wysokiej jakości szczoteczką soniczną DTS801 marki Blaupunkt to gwarancja skutecznego czyszczenia zębów, dziąseł oraz przestrzeni międzyzębowych za pomocą ultradźwięków.

Zadbaj o piękny uśmiech każdego dnia!

Specyfikacja techniczna:

  • Zestaw zawierający dwie szczoteczki do zębów, stację ładującą stacjonarną oraz podróżne etui z funkcją ładowania oraz sterylizacji końcówek szczoteczek światłem UV
  • Dynamiczne czyszczenie zębów dzięki technologii UltraSonic Vibration oraz do 41 000 ruchów szczotkujących na minutę
  • 4 tryby pracy: delikatny, codzienny, wybielający i masujący
  • 2-minutowy timer
  • 30-sekundowy mikro-timer pozwalający równomiernie myć  strefy jamy ustnej
  • Funkcja ochrony przed zbyt mocnym dociskiem szczoteczki (zmniejsza intensywność wibracji)
  • Sterylizacja końcówek szczoteczki światłem UV
  • PerfoBrush idealnie masuje dziąsła i usuwa płytkę nazębną oraz przebarwienia i osady
  • 4 końcówki w zestawie (wymienne, dostępne akcesorium ACC024)
  • Kod EAN :  5901750503122
Sugerowana cena detaliczna brutto:  329 zł

 BLAUPUNKT / 2N-Everpol
press box


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »