Test1

Test1 test1

test

test test

poprzedni następny

Dom » Wnętrza

Promocja "3 x TAK" w Komforcie - na dobry początek wakacji!

Trzy rodzaje paneli oraz trzy rodzaje wykładzin. Dobrane do potrzeb trzech grup konsumentów. Teraz dostępne w specjalnych cenach, gdyż w Komforcie rozpoczęła się właśnie letnia promocja „3 x TAK”.
 Akcji towarzyszy kampania reklamowa, która odzwierciedla zmiany wizerunkowe, które wdraża sieć.

Komfort wychodzi naprzeciw wszystkim tym, którzy na wakacje zaplanowali remont lub odświeżenie mieszkania. Od 18 czerwca wybrane panele i wykładziny dostępne są w nowych, atrakcyjnych cenach. Akcja „3 x tak” obejmuje po trzy produkty z obu kategorii, dopasowane do preferencji trzech różnych grup konsumentów.

„3 x tak” panele:
  • „Tak tani” Dąb Tokio - w cenie 19,90 zł/mkw (cena regularna to 37,99 zł/mkw).
  • „Tak korzystny” Dąb Milano - w cenie 27,90 zł/mkw (cena regularna to 42,99 zł/mkw) oraz gratis w postaci podkładu wyciszającego.
  • „Tak trwały” Dąb Titan - panel o maksymalnej trwałości (klasa AC5) dostępny wyłącznie w sieci KOMFORT. Cena promocyjna 39,90 zł/mkw (cena regularna to 54,99 PLN).


„3 x tak” wykładziny:
  • „Tak tania” wykładzina Spirit Twist  - w cenie 22,90 zł/mkw (cena regularna to 34,99 zł/mkw). Dostępna jedynie w sieci Komfort.
  • „Tak praktyczna” Bohemia  - wykładzina pętelkowa o oryginalnej fakturze. oryginalną fakturę. Dostępna tylko w sieci Komfort, w cenie promocyjnej 27,90 zł/mkw (cena regularna 36,99 zł/mkw).
  • „Tak miękka” Juliette - wykładzina o grubości aż 13,5 mm, idealna do sypialni. Teraz w  cenie 26,90 zł/mkw (cena regularna to 45,99 zł/mkw).


Akcja promocyjna trwa do 20.08.2015 r. lub do wyczerpania zapasów. Oferta dotyczy również zamówień, które zostały złożone za pośrednictwem sklepu internetowego www.komfort.pl. Cena promocyjnych produktów może być niższa o kolejne 12% w przypadku zamówienia w sieci KOMFORT usługi montażu.

Akcja promocyjna wsparta została kampanią reklamową, która rozpocznie się 23 czerwca br. Kampania jest kolejnym elementem zmian wizerunkowych, które wdraża marka. Komfort prezentuje nowe oblicze – nie tylko specjalizację w podłogach, ale także nowoczesność i nowy wymiar zakupów.

W ofercie sklepów sieci Komfort znajduje się szeroki wybór podłóg: paneli, podłóg drewnianych, wykładzin dywanowych i elastycznych oraz dywanów. Sklepy zapewniają również profesjonalne doradztwo oraz specjalistyczne usługi: montaż paneli, podłóg drewnianych i wykładzin oraz obszywanie i wycinanie dowolnych kształtów z wykładzin.


Sklepy KOMFORT
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy Sklepy KOMFORT (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »