Firma » Reklama

PRowe zaplecze Grupy Kafito

PRowe zaplecze Grupy Kafito
Zobacz więcej zdjęć »
Grupa Kafito rozszerzyła współpracę z poznańską agencją BEST image PR. Już teraz w serwisach Grupy dostępna jest nowa funkcjonalność – możliwość zamówienia profesjonalnej informacji prasowej.

Dzięki połączeniu sił, obie firmy będą w stanie podnieść poziom świadczonych usług i dotrzeć z nimi do szerszej grupy klientów. I to za dobrą, wakacyjną cenę.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W myśl zasady, że kto nie idzie do przodu ten się cofa, Grupa Kafito i BEST image PR uznały, że wspólnymi siłami mogą osiągnąć bardzo dobre rezultaty, a taka inwestycja może przynieść w stosunkowo krótkim czasie znaczące profity. Grupa Kafito, skupiająca 4 serwisy przeznaczone do promocji firm i ponad 100 innych vortali tematycznych, wraz z agencją BEST image PR, prowadzącą szeroko zakrojone media-relations, świetnie się uzupełniają i będą w stanie zapewnić kompleksową promocję każdemu przedsiębiorstwu.

Zuzanna Szymańska z BEST image PR: - Zakresy działania obu firm dobrze się uzupełniają. Nasza agencja zajmuje się m.in. tworzeniem informacji prasowych, które uchodzą na najtańszą i jednocześnie jedną z najskuteczniejszych form kreowania pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa. Grupa Kafito skupia z kolei bardzo wiele serwisów internetowych o zróżnicowanej tematyce, przeznaczonych do promocji firm. Za ich pośrednictwem komunikat z pewnością dotrze do licznych odwiedzających z kraju i zagranicy.

Zamówienia złożone za pośrednictwem serwisów Grupy Kafito będą realizowane z 20 proc. rabatem. Wakacyjna promocja potrwa do 31 sierpnia. W celu zamówienia bezpłatnej wyceny artykułu wystarczy skorzystać z formularza dostępnego pod adresem http://centrumpr.pl/opracowanie-informacji-prasowej.html.

Jednak komunikaty prasowe to nie jedyne formy promocji, z których można skorzystać.

- Proponujemy także tworzenie artykułów sponsorowanych, profesjonalnych prezentacji reklamowych, opracowywanie treści na strony internetowe, redagowanie gotowych materiałów, a nawet przeprowadzanie wywiadów - precyzuje Sławomir Połomski, administrator Grupy Kafito.

Więcej informacji o agencji BEST image PR znajduje się pod adresem www.bestimage.poznan.pl. O serwisach wchodzących w skład Grupy Kafito poczytać można na www.kafito.eu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BEST image PR
http://www.bestimage.poznan.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »