Firma » Finanse

Prudential buduje obszar bancassurance z nowym dyrektorem

Krzysztof Morawski dołączył 1 lipca do zespołu Prudential w Polsce, w którym obejmie stanowisko Dyrektora Departamentu Bancassurance i Programów Partnerskich. Krzysztof Morawski jest absolwentem Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Stosunki Międzynarodowe.Posiada ponad piętnastoletnie doświadczenie zawodowe w branży finansowej, a swoją karierę zaczynał w banku Credit Agricole, w którym spędził 9 lat, piastując odpowiedzialne stanowiska w obszarach sprzedaży, zarządzania projektami i CRM. Ostatnie 6 lat spędził w Metlife, w którym od 2014r. odpowiadał za obszar bancassurance, TFI i direct marketingu.

Nowy dyrektor w Prudential będzie raportował bezpośrednio do prezesa firmy w Polsce, Abhishka Bhatii i znajdzie się w ścisłym gronie kadry zarządzającej Prudential. Jego głównym zadaniem będzie utworzenie oraz rozwój obszaru bancassurance i affinity. „Dajemy silny sygnał do rynku finansowego, rozwijając nowe kanały dystrybucji naszych ubezpieczeń. Równolegle chcemy pozyskać z rynku finansowego najlepszych specjalistów od bancassurance i affinity.” – mówi Morawski.

PrudentialRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »